Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DLV

Syryjczyk zabił Polkę w Niemczech

Polecane posty

Er habe sich in dem Lokal in die Frau verliebt, die er nun getötet habe, sagt Alhelo. „Sie war Polin und hat bei uns das Geschirr abgeräumt.“ http://www.stuttgarter-zeitung.de/inhalt.reutlingen-macheten-angriff-eine-tote-zwei-verletzte.3f0c9431-da4e-4fb9-97e8-f0aed507cefb.html Parę tygodni/miesięcy temu syryjczyki pocięli Polaka w Görlitz. Coś wyjątkowo obrali sobie za cel polską nację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co z tego że zabił Polkę ? W piątek Irańczyk zabił 3 Turków 3 Albańczyków z Kosowa i Greka , w Stanach w strzelaninach zginęło więcej osób niż we wszystkich zbrojnych interwencjach w jakich Stany brały udział , w Rwandzie w przeciągu niecałych 3 miesięcy wymordowano 1 mln Tutsi , na całym świecie w każdej minucie giną ludzie niekoniecznie z rąk terrorystów i szaleńców choć w dużej mierze tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22:03 - Turki i większość Albańczyków to śmieć ludzki najniższej kategorii. Piszę "większość albańczyków", bo zdarzają się wśród nich ludzie o aryjskich cechach rasowych, ale to mniejszość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DLV dziś A ja powiem tak... Byłem z początku zszokowany, ale potem pomyślałem, że skoro pracowała w tureckiej kebabiarni i była w ciąży, to z dużym prawdopodobieństwem była w ciąży z szefem turasem... A choćbym się starał, to mi takiej suczy i tak nie szkoda, co rodzi kundle międzyrasowe x x DLV ty korfo jak ci nie wstyd takie kalumnie rzucać na innym temacie , skąd wiesz że sucz , że w ciąży z Turkiem i że Polka ? Kutas z ciebie beznadziejny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22:10 - Kolejny tępak kafeteryjny nie umie czytać ze zrozumieniem... Nie napisałem, że wiem, tylko pisałem o PRAWDOPODOBIEŃSTWIE... Jeśli była w ciąży z ziomkiem, to cały szacunek dla tej pani. Jeśli z turasem, to jest tak, jak wcześniej napisałem... Przytoczyłem w temacie cytat mówiący o tym, że to Polka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co jesli turas ja zgwalcil? moze nie chciala usunac. chuy wie jak bylo. co to dla nich molestowanie/gwalcenie kobiet - tym bardziej podwladnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DLV -polskie MSZ nie potwierdziło że ofiarą jest Polka -z dużym prawdopodobieństwem rzucasz kalumnie(sprawdź znaczenie słowa ) i z dużym prawdopodobieństwem INSYNUUJESZ że to była Polka w ciąży a Turkiem-właścicielem kebaba-twój przekaz jest jasny i większość czytających tak właśnie ten przekaz odczyta , przygłupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat narodowość miejsce pracy i nawet motywy uchodźcy mogą wskazywać na to ze się puściła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Akurat narodowość miejsce pracy i nawet motywy uchodźcy mogą wskazywać na to ze się puściła x x Akurat narodowość , miejsce aktywności po nocy (Kafeteria Forum dla kobiet) i motywy tej aktywności mogą jednoznacznie wskazywać na prawika przegrywa co nigdy nie porucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×