Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Arrex

Żona w trójkącie

Polecane posty

Gość Arrex

Dowiedziałem o zdradzie. Postanowiłem się na niej odegrać.Powiedziałem jej że skoro robiła to ukryciu to raz chcę to zobaczyć. Albo to zrobi to na moich oczach i pozwoli to nagrać albo się rozstajemy.Zgodziła się pod tą presją.Zaaranżowałem sytuację w kturej miała rozebrana do połowy zrobić loda facetowi. Wypiła kilka drinków na odwagę żeby się przełamać. Liczyła do końca na to że się wycofam. Wyszedłem na chwilę żeby ja ośmielić. On stał i .Ona klęczała i trzepała mu konia zaczął wpychać jej w usta popatrzyła na mnie z wyrzutem. . Momentalnie stanął mi na ten widok.Nie spodziewałem się że tak mnie ten widok nakręci. Nagrywałem to. Podszedłem bliżej i wyciągłem swojego i włożyłem jej do ust. Po chwili podniosłem jej spódniczkę chciałem ją wziąć od tyłu. Wzbraniała się. Lekko na niej to wymusiłem w końcu uległa Na jej twarzy mieszał się grymas wstydu i podniecenia. Na chwilę usiadłem i patrzyłem. Jak ją rytmicznie mocno pieprzy a ona pojękuje.Była zaskoczona obrotem wydarzeń .Cała drżała z podniecenia. Wzieliśmy ja na ławe. Chwyciłem ją za włosy i pieprzyłem głęboko w usta na zmianę z nim.Spuściłem jej się w usta.Sperma spływała jej po twarzy i włosach. On zrobił to samo .Dał jej tak jak ja do wylizania pałę trzymał jej głowę i jeżdził członkiem po jej twarzy. Resztę wytarłem w jej włosy. Podniecał mnie widok żony mokrej od spermy.Widok jak facet wkłada jej w usta swojego k****a . Po chwili wzieliśmy ją jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem wszystko ale ktorej przez u zwkle to nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze zrobiłeś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żenada :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12314
"Spuściłem jej się w usta.Sperma spływała jej po twarzy i włosach." x I ten fragment świadczy o tym, że to zmyślone opowiadanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wiekszosc historii na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko raz oddał dziewczynę innemu i więcej nie zazdrość wzięła górę. Byliśmy z chłopakiem i przyszedł kolega ze swoją. Umówione było że mój będzie namawiał jego dziewczynę delikatnie się dobierając. My jesteśmy po kilku orgiach z wymianą mamy doświadczenie. Jej chłopak zaczął namawiać na seks z moim i zaczął mój delikatnie dobierać się do jej krocza w końcu cała czerwona się zgodziła. Zdjął jej majtki i gdy się mój chłopak rozebrał a ma znacznego złapała go za niego i powiedziała wsadź go. Więc odbyli dość ostry stosunek z jej mocnym orgazmem. Ja byłam napalona na kolegę on na mnie lecz od razy miał wtrysk.Mój chłopak zrobił mi minetke i placówkę bym miała orgazm. Po wszystkim jego dziewczyna chciała się umówić na następną sobotę jej chłopak stanowczo zaprotestował. Dziwny bo będzie chyba mu przyprawić rogi. Gdy przyjdzie do na to ją będzie mój chłopak zaspakajał przy moim udziale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy się decydujemy oddać dziewczynę czy żonę innemu to przecież powinien wiedzieć ukochany że będzie seks nawet ostry zależy od dziewczyny która decyduje jaki ma być. Ja lubię ostry seks zwłaszcza z kochankiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak byłem młody ( ok.30stki), to z kumplem tak zabawialiśmy kobietki. Przeważnie mężatki. Było super dla wszystkich. Z żoną nigdy pym tego niezrobił. Kolega napewno też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cross Kris
Tylko zwierzęca ruja się liczy? To gdzie tu związek? Gdzie bliskość, rodzina, zaufanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arrex
A potem mnie mama obudziła do szkoły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem tak podobnie jak w temacie,żona podczas mojej dłuższej nieobecności wcale niezbyt skrycie mnie zdradzała o czym dobrze wiedziałem.Zauważyłem że w trakcie mojej zazdrości jestem bardzo podniecony i miewam kolorowe prawie realne wizje zdrady,nawet takie podczas których kończę wyt*yskiem bez dotykania czł**ka. Nabrałem bardzo ochoty zobaczyć Ją podczas zdrady,obsesja ta pchała mnie nieodparcie w organizację i realizację zamiaru.Oznajmiłem że jadę na kilka dni i w ukryciu czekałem i wytrzymałem aż do późnego wieczora.Kiedy otwierałem cichutko drzwi to serce walilo mi jak młot pneumatyczny a t*zonek wpijał się boleśnie w spodnie.Byłem pewny ze Ich zastanę,chciałem tego,chciałem pokazać Jej jak mocno kocham,chciałem tak zszargać Jej du*sko by wiedziała jak potrafię Jej dogodzić. Byli w sypialni Ona na nim na jeźdźca a kiedy mnie zobaczyła to wyglądało że się mnie spodziewała że nic nie zaskoczyła Ją ma nagla wizyta,tylko wyciągnęła rękę mu mnie i prosiła podniecona,,choć do nas,choć szybko,chcę was oboje"..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cho cho,to może być prawdziwa opowieść bo przeglądając Kafe można poczytać jak wielu partnerów,mężów marzy o seksie w trójkącie,nawet o zdradzie kontrolowanej i kręci ich zdrada żony..własnej żony.Czy to brak uczucia czy uśpienia,rutyna związku nimi kieruje? Może coś w tym jest innego co nie ogarniam,może są za słabi w seksie może za mały p!siorek albo zbyt mało spełnieni w łóżku z może zbyt wymagającą partnerką?Może my faceci jesteśmy poligamiczni zdolni do dzielenia się partnerką w imię mocnego dogodzenia i przeżycia czegoś innego niż zwykły seks z obowiązku. Widać na pewno,seks jest najważniejszy w życiu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cho cho,to może być prawdziwa opowieść bo przeglądając Kafe można poczytać jak wielu partnerów,mężów marzy o seksie w trójkącie,nawet o zdradzie kontrolowanej i kręci ich zdrada żony..własnej żony.Czy to brak uczucia czy uśpienia,rutyna związku nimi kieruje? Może coś w tym jest innego co nie ogarniam,może są za słabi w seksie może za mały p!siorek albo zbyt mało spełnieni w łóżku z może zbyt wymagającą partnerką?Może my faceci jesteśmy poligamiczni zdolni do dzielenia się partnerką w imię mocnego dogodzenia i przeżycia czegoś innego niż zwykły seks z obowiązku. Widać na pewno,seks jest najważniejszy w życiu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cho cho,to może być prawdziwa opowieść bo przeglądając Kafe można poczytać jak wielu partnerów,mężów marzy o seksie w trójkącie,nawet o zdradzie kontrolowanej i kręci ich zdrada żony..własnej żony.Czy to brak uczucia czy uśpienia,rutyna związku nimi kieruje? Może coś w tym jest innego co nie ogarniam,może są za słabi w seksie może za mały p!siorek albo zbyt mało spełnieni w łóżku z może zbyt wymagającą partnerką?Może my faceci jesteśmy poligamiczni zdolni do dzielenia się partnerką w imię mocnego dogodzenia i przeżycia czegoś innego niż zwykły seks z obowiązku. Widać na pewno,seks jest najważniejszy w życiu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz fantazje chlopie jest czym sie chwalic zmuszanie zony by.innemu tobila gale masakra lepiej bylo odejsc i tak cie bedzie zdradzac jak raz to zrobila o ile to byl raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie uważam osób które w związku zdradzają czy chłopak czy dziewczyna. Popieram trójkąty czy wymiana partnerów. Jest to korzyść dla obojga w parze. Mój chłopak po trójkącie z moim dawnym kolegą z którym niegdy nie miałam wcześniej seksu a oboje sobie się podobaliśmy. Niedoszło do seksu gdyż był nieśmiały i dlatego nie jesteśmy razem ale spełniliśmy swoje wcześniejsze marzenia seksualnie. Kiedyś nieśmiały chłopak jest wstanie uprawiać seks w trójkącie z moim chłopakiem. Pierwszy trójkąt był porażką gdyż kolega tak się na mnie napalił że wsadził i po kilku posunięciach miał wtrysk. Za to mój chłopak doprowadził mnie do wspaniałego orgazmu. Teraz już kochanek dobrze się spisuje gdyż ze mną stracił prawictwo. Byłam dumna z tego że miałam chłopaka prawiczka i kolegę. Dlatego nie używamy prezerwatyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z chłopakiem poszliśmy na wymianę z drugą parą pomijając trójkąt. Mój ukochany nie chciał się zgodzic ale się przełamał bo chciałam ze starszą parą w wieku naszych rodziców. Było to dla mnie podniecajace gdyż słyszałam że starsi są lepsi w seksie i się niemyliłam. Po wtrysku mojemu opada a temu jeszcze długo stał i mnie posował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZOSTAŁEM WROBIONY.Miałem imieniny,goście a wśród nich siostra żony z kochankiem,trochę alkoholu,tańce luźna atmosfera.Późno się towarzystwo rozchodzi została siostra żony z młodym facetem i my.Decyzja że zostają i nocują u nas,przygotowanie pościeli w drugim pokoju i toaletą,ja ostatni.Do łazienki wchodzi szwagierka,do mnie całkiem nagiego i mokrego i prosi abym Ją wysłuchał bo ma coś ważnego do powiedzenia.Zaczęła od tego że wyznaje mi długo skrywane uczucie do mnie a przy tym chwyta mnie za X i energicznie porusza tuli się i mnie całuje.Bardzo podnicony i zdezoriętowany pytam Ją a co z Jej kolesiem.Wyjawia mi że ten fagas jest mojej żony i się zgodziła na tą intrygę za namową mojej żony ale to zrobiła tylko dlatego żeby być ze mną! Wróciliśmy do pokoju a tam moja żona już się pieprzą z kochasiem.Siostrunia klęka przy mnie i bierze mi do buzi Xsa i w przerwach z zadowoleniem mówi:jesteś nareszcie mój i rób mi wszystko co tylko zechcesz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Terra Nova
Jak można pisać o dwóch facetach "oboje"? Oboje to kobieta i mężczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co byście zrobili gdy doszła do was taka informacja że żona się puszczała ale dopiero na starość a przez całe małżeństwo bylibyście przekonani że macie dobrą żonę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tera Nova ludzie popełniają błędy niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12::31---co to zmienia,był przekonany to znaczy że ,,była"dobrą żoną.Wiadomość o zdradzie z przed lat nic Jej nie umiejsza,powinna być przedawniona a również rozgrzeszenia bo tyle"tak długo"wytrwala i nie odeszła do tamtego! A tak w ogóle skąd i po co komu taka wiadomość po "latach" !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja gdybym się dowiedział po latach ze żona się puszczała to bym miał rzeczywiście żal że tak późno mogę się podniecać z tego powodu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nas mężów tak często podnieca kiedy żona nas zdradza i to że tak często na forum można znaleźć facetów którzy marzą o trójkącie 2M+1K? Moja teoria jest taka że są faceci którzy z seksu głównie czerpią z przyjemności dla siebie i są tacy i to o nich piszę że są podatni na "takie" przeżycia którzy czerpią przyjemność z tego że pragną dogodzić partnerce tak silnie że są w stanie wszystko zrobić dla rozkoszy partnerki.Faceci biorący i tacy co dają, się poświęcają i to często nawet z ogromnego uczucia są zdolni wpłynąć na partnerkę aby Ona przeżyła silnie orgazm .Spotkałem się z takim wypadkiem kiedy mąż zaakceptował kochanka i wspólny seks tylko po to aby Jej sprawić takie doznania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×