Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

przespałam się z nim.

Polecane posty

Gość gość

Po 4 letniej znajomości przespałam się z kolegą , jakoś samo z siebie wyszło , czy myślicie że on może coś do mnie czuć czy to było jednorazowy incydent ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, ze skoro po takim czasie znajomosci poszliście razem do lozka to on moze do Ciebie cos czuć. Jak było wczesniej? Przyjazniliscie sie czy co? Opisz prosze cała sytuacje, jak to sie stało ze sie przespaliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spotykaliśmy się co tydzień , w tygodniu dzwonił . Kilka razy przez te 4 lata się całowaliśmy ale nic więcej a dwa dni temu doszło do zbliżenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszka31
Przespałam sie z kolega. Namawiał mnie kilka miesięcy. Zgodziłam sie na raz w hotelu. Od sześciu lat z nikim nie spotykałam sie. Tylko raz, obiecywał że jest świetny, ze zona jest gruba i niechętna. Był nudny, przewidywalny, szybko doszedł, w*****ał mnie jak jakąś dziwkę....miał dosyć dużego i mnie do tego bolało... Nigdy więcej! Potem sie narzucał, jak mu powiedziałam ze mam faceta i jest nam bosko, to nie uwierzył. Dzwonil i mnie namawiał potem do zdrady, bo mu moje zmienniczki potwierdziły, że jestem zajęta. Powiedziałam swojemu facetowi. On go przestraszył i teraz mam spokój. Unikajcie takiego seksu. Jest obleśny! Potem się badałam, czy mnie nie zaraził. Na,szczęście nie! Mój pierwszy i ostatni seks bez głowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszka31
Czułam sie jak szmata. Miałam rozstrój nerwowy. Pozwoliłam na bliskość z km tak obleśnym, kto wydawał się fajny. Ohyda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko a skad mamy wiedziec co on czuje. Pi prostu baw sie dobrze i zobacz co dalej. A tak a propos nie mozesz po prostu cieszyc sie fajnym seksem musisz od razu szukac głębi na sile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zona jest gruba i niechętna xx tez bym sie nie przyznawala do meza ze sladami po stringach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wiem, nie umiem sie cieszyc seksem juz, bo nie mialam go tyle lat, ze w zasadzie bywa mi czesto obojetny. musialby ktos trafic na moj kiepski dzien - nie wiem, okolice owulacji czy po okresie zaraz zebym moze dala sie zbalamucic, no i zeby spelnial cala liste pozostalych wymagań. to jest tak samo jak z jedzeniem lodow - nie jadlam juz 2 lata i nie ciagnie mnie. mam kilka nalogow bez ktorych nie moglabym zyc- kawa, muzyka, ciuchy, sport, zwierzeta. seksu tam juz nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszka31
Zerżnął mnie jak kurrrwę bez czułości, namiętności. Posuwał mnie jak piepszony robot... Zaraz,zwymiotuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do muszka31 Kochanie. Nie dziwię sie,ze jego zona nie jest chętna...ty tez juz wiesz dlaczemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszka31
Mówił ze nie jest szczęśliwy, ze go ona nie rozumie, że mnie bardzo lubi, a jak die na mnie położył to juz miałam dosyć. Nawet mnie nie przygotował, wsadził, spuścił się ... Boże!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszka, jak kilka lat z nikim nie bylas, to dziurka tez się zmniejsza...jak miał adekwatnego i na,sucho to współczuję... Tacy są niektórzy faceci. Ja unikam takich ludzi. Niech idąc płacą profesjonalistce i tyle. O grze wstępnej nie muszą myśleć...nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jesteś obleśny! Spadowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
watek wyciagniety z czelusci du.py po 10 godz. uwielbiam to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jesteś obleśny! Spadówa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oblesny jak moj ex. mechaniczne rzniecie, foty genitaliow w necie. niczym sie nie różni chlopak z budowy od dohtóra ale jaja nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×