Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niestała         czytaczka

Karuzela

Polecane posty

Gość niestała      czytaczka
Skarbie podziwiam Twoją konsekwencję. Powiedziałeś, że Cienie ma i proszę :D In ? Zakochałeś się w Dorotce ? A jaką pogodę przepowiedziała ? ;) In ? Cóżeś zrobił, że się osobistego wroga dorobiłeś ? hahah Chris dla Wroga ? ;) https://youtu.be/PvCt1M7E1Us

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Przestawiamy ? :) Przestawiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NC Dorotkę kocham od zawszeczystą wielką miłościączasem kalkuluję przed całusemale zawsze dobrze mi wychodziChris dla Doridla Ciebie też. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Dorotka jest przepiękną kobietą. Pewnie też bym się w niej zakochała gdyby miała jakieś męskie imię ;) Nowa karuzela już ruszyła ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tej jestem łańcuchami przywiązany :)Dorotka mogłaby być Mateuszem w razie potrzeby. :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NCMassive Atack, Chemical BrothersKraków, jedziesz ze mną? 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
In ? Nie mam wolnych weekendów w te wakacje. W sumie do połowy października jestem już zorganizowana. :( 19 - 20 sierpień ? No szkoda. 20 o piątej rano ruszam do Lwowa, a potem Solina i kilka innych ciekawych miejsc po drodze. Mogę Ci jakąś fotkę pstryknąć jak chcesz. :) Udanego popołudnia :) https://youtu.be/Bp0rQIHWFWI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inowi chyba ostatnio strasznie roochac sie chce. Siedzi od rana do wieczora i atakuje kazda:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie że chcęnie jednąi przyznaję, zazdroszczę Ci NCszczególnie Solinya Kraków tak, 19-20świetny link. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof       z Yukon
In Spejs jest taki niewyżyty że atakuje nawet facetów. Ostatnio na mailu proponował mi spotkanie i smyranie mnie językiem po dziurce od pupy. Lubie takie klimaty, nawet z facetami, ale odmówiłem. Mam zasadę. Nie sypiam z ludźmi pod wpływrm alcoholu i środków odurzających 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof       z Yukon
In Spejs jest taki niewyżyty że atakuje nawet facetów. Ostatnio na mailu proponował mi spotkanie i smyranie mnie językiem po dziurce od pupy. Lubie takie klimaty, nawet z facetami, ale odmówiłem. Mam zasadę. Nie sypiam z ludźmi pod wpływrm alcoholu i środków odurzających 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez dostalem oblesne propozycje od in spe. Mam meski nick ale to go nie powstrzymalo. Po tej traumie juz sie nie zaloguje. Pozniej probowal sie tlumaczyc ze poped jest silniejszy od niego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten In Spe to jakiś niewyżyty bisex :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×