Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

3 ciąza a on nawet nie zagai o ślubie nawet zaręczyn nie było

Polecane posty

Gość gość

Mam 25 lat, jestem w 3 ciąży i nawet nie jestem z nim zareczona :( Czy miałyście tak podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie miałyśmy bo jesteśmy mądrzejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak bedziesz w 7 ciazy to moze zrozumiesz o co chodzi :O x Dobra pomoge Ci: jak facet sie nie chce oswiadczyc, ani brac slubu to znaczy ze mu nie zalezy, proste. Jak pozna jakas mila laske bez wiaderka to Cie zostawi, narazie jestes jego bezpieczna przystania. x To chyba prowo bo to az niemozliwe. Za duzo Trudnych Spraw sie naogladaliscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba jakiś żart. ha ha ha Serio dałaś sobie zrobić 3 dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro wcześniej nie przeszkadzało ci zrobić sobie z nim dwójkę dzieci bez ślubu to nie rozumiem w czym problem masz teraz. Co za różnica czy macie dwójke bez ślubu czy trójkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba było mu nie dawać przed ślubem, albo przynajmniej się zabezpieczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to znaczy ze bez wiaderka Ja go kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez wiaderka to znaczy taką z wąską broszką. W twojej po 3 porodach wacek będzie się tłukł jak żyd po pustym sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skad facet ma wiedzieć ze chcesz slubu? Jak znajac zycie wstydzisz sie mowic o swoich oczekiwaniach (ale dupska wypinac to sie nie wstydzisz). Musisz z nim porozmawiac i tyle. I oczekiwac konkretów a nie "kiedyś tam". X Ja akurat nie wierzę w brednie ze jak ktos nie chce slubu to nie kocha, bo nie dla kazdego slub jest czyms waznym. Jak ktos sie tego nie nauczyl w domu rodzinnym to magicznie nie zacznie uwazac slubu za szczyt marzen. Ale to trzeba rozmawiac by wiedzieć co kto mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co rozmawiać? lepiej tyłek mu wypinać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahaha stara panna z 3 dzieci. Kto cię teraz będzie chciał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ANNA PRZYBYLSKA też miała partnera a z nim troje dzieci i planowała mieć więcej , ale wyszło jak wyszło . Jak się rodzi w szpitalach i z lekarzem to ma się i 10 a c**eczka wiaderkiem nie jest , ale takie proste kobitki tego nie pojmą ;-). Autorko ja mam pytanie dlaczego pytasz panie w necie a nie partnera ?? A od razu odpiszę na hejt jestem mężatką nie chciałam papierka on nalegał 5 lat się prosił uległam :-) bo kocham go z papierem i bez papierka mam dzieci a o naszym łóżku pisac wam nie muszę bo wy wiecie lepiej jaką mam :-) c**eczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesus, jestem w Twoim wieku, ale 3 dzieci mieć to sobie nie wyobrażam nawet. Mam jedno, drugie planuję może za 2 3 lata i to będzie ostatnie. A Ty masz trójkę dzieci w tak młodym wieku? Kobieto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odniosę się nie do tematu ale do ostatniej wypowiedzi też nie rozumiem tego co piszecie o tych 'wiaderkach'? byłam nacieta podczas porodu, miałam bardzo dużo szwów bo i pękłam tak bardziej w środku, mam jedno dziecko, jak lekarz mnie szył zasmialam sie ze ma mnie zszyc tak zeby sie mezowi podobalo - nie wiem czemu to pwoiedzialam :D chyba z tego wszystkiego :D i naprawdę zaszył mnie mega super, jestem wąska jak nigdy przedtem a mąż ma problem żeby we mnie wejść - przepraszam za dosłowność ale dziewczyny na boga, pochwa to mięsień który się rozciąga i wraca do tego samego stanu co przed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do osoby od wiaderka, a skąd wiesz że ona 2ch cesarek nie miała? Np w Lublinie w szpitalu gdzie rodziłam (największy lubelski) w ubiegłym roku było 52% cc a 48% naturalnych czyli większa szansa że jednak miała tą cesarkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 42 super że napisałaś że to TY byś sobie w tym wieku nie zrobiła wiesz ja też urodziłam później , ale uważam że każdy rodzi wtedy kiedy sam chce a nie wtedy kiedy WSZYSCY BĄDŹ OTOCZENIE WYMAGA ;-) życia za nią nie przeżyjesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie sprawa jest prosta. Jeśli Ty chcesz żeby on się Tobie oświadczył a on tego nie robi to znaczy to tylko tyle, że nie chce podejmować się dodatkowych zobowiązań z Tobą. Mam kilka koleżanek w związkach partnerskich i reguła jest taka, że pierścionka na palcu nie ma ta, której facet rozgląda się na ulicy za tzw. lepszą opcją. Osobiście co bym zrobiła w takiej sytuacji? Nie czekałabym na gwiazdkę z nieba (w tym przypadku pierścionek z diamentem). Zapytałabym się go w prost czy chce zawrzeć ze mną związek małżeński bo jak nie to ciążę usuwam i zabieram się do sporządzenia pozwu o alimenty na pozostałą dwójkę dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 15 wiesz wyskrobać to każda głupia się potrafi tylko dawać doopci z głową to już nie każda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×