Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wciaz kocham bylego!!

Polecane posty

Gość gość

Witam , mam probllem. Kilka lat temu rozstalam się z chlopaakiem, to były czasy gimnazjum wiadomo gowniarze. Teraz obecnie mam meza od dwóch lat, a jestem z nim 7 lat już. Mamy 2 letniaa córeczkę. Ja ostatnio coraz częściej myślę o byłym, mieszka w tym samym mieście. Śni mi się dość często, nawet jak jadę do miasta to przejezdzam obok jego domu zobaczyć czy jest u siebie czy u swojej obecnej dziewczyny. Dziś byłam w miejscu w którym pracuje i nogi się pode mną ugiely, nie mogłam spojrzeć mu prosto w oczy. Dodam, że przed tym jak poznałam obecnego męża a już jakkis czas nie byłam z tamtym, miałam z byłym mały romans, na tym koniec. Co o tym sądzić? Może się z nim spotkać, porozmawiać? Tylko jak to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sądzę też ze byłabym teraz bardziej szczęśliwa z byłym niż z moim obecnym mężem. Maz się w kółko o coś czepia i nie ma go długo w domu bo pracuje w swojej firmie, cały czas siedzę z dzieckiem sama praktycznie, a jak już wróci to siada przed telewizorem i ogląda w kółko top gear. Mam ochotę wyjść i spotkać się z byłym, a mąż niech z dzieckiem siedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spotkaj się z nim i porozmawiaj. Wyjasnijcie sobie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marne prowokacje kolezanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja naprawdę nie wiem co zrobić, może ktoś coś poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej hej doradzcie mk coś!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja myślę, że to nie tak rozczarowało Cię obecne życie. Nie podoba Cię to, jak w tej chwili wygląda. A przyszłość wcale też lepiej się nie prezentuje. tym samym wracasz myślami do tego co już było, co w tej chwili wydaje Cię się czymś lepszym. Siedząc tyle z dzieckiem, nie masz zapewne możliwości poznawania nowych facetów, więc zostaje Ci "szperanie" w przeszłości. Czy to ma sens? Myślenie o byłym jest skutkiem tego, że Twoje aktualne życie Ci się nie podoba. Myślisz, że on Cię uratuje, jak książę księżniczkę? :) Sama musisz zmienić swoje życie, skoro się Tobie nie podoba. Albo zmień coś w swoim obecnym związku (ze względu na dziecko należałoby spróbować, nawet jakiś czas próbować) albo odejdź. A dopiero potem, jak już wyprostujesz swoje życie, pomyśl o wiązaniu się z kimś nowym. Poza tym - dlaczego zakładasz, że były chciałby byś motała mu teraz w głowie? Co mogłabyś mu zaproponować? Rozwódkę z dzieckiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×