Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katlak

Meble Forte czy BRW? Co byście wybrały?

Polecane posty

Witam serdecznie wszystkie miłe Panie. Mam ważną sprawę, to kwestia życia i śmierci. Niedługo mebluję sobie pokoik i wciąż nie mogę się zdecydować co zakupić. Z jednej strony Meble Forte i kolekcja Indigo a z drugiej meble Black Red White i kolekcja Koen. O meblach Forte chodzą opinie raczej dobre choć nie idealne. O meblach BRW chodzą opinie bardzo różne; czytałem masę narzekań ale głównie na obsługę, czas oczekiwania, reklamacje itp. Poza tym obie kolekcje nie należą do najtańszych w ofercie producenta- ponoć to ma znaczenie zwł. w BRW. I tu mam pytanie dotyczące samych mebli z tych dwóch kolekcji- czy ktoś z Was je użytkuje? Ktoś używa i chwali? Albo odradza? I które byście wybrali Wy? Muszę zaznaczyć, że u mnie w domu nie ma jakichś dzieci, szaleńców ani zwierząt. Ps: wizualnie dużo bardziej odpowiada mi BRW Koen. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczek2
"Ps: wizualnie dużo bardziej odpowiada mi BRW Koen." Myślę, że sama sobie już odpowiedziałaś na swoje wątpliwości. Od lat jestem użytkowniczką mebli BRW i nigdy nie miałam z nimi problemu. Wszystkie meble są ładnie wykończone, BRW dba o każdy szczegół. Jeżeli kolekcja koen bardziej Ci się podoba po prostu ją kup. :) Ja z kolei jestem od niedawna posiadaczką mebli modułowych Possi Light. Również polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁyyySyyy
Miałem kiedyś zarówno meble Forte jak i BRW. Cóż mogę powiedzieć? Są to wyroby meblo-podobne, takie jak każe inne wykonane z płyt wiórowych... Na start są wystarczające. Będą spełniać swoją funkcję przez lata, jeżeli będziesz o nie dbać. @robaczek2 BWR ładnie wykończone? Pozostawię to bez komentarza. Wracając do tematu. Na Twoim miejscu zainteresowałbym się meblami ze Swarzędza, Ceglewskiego itp. Ważne aby były wykonane z litego drewna. Nie oglądaj ich w Internecie. Zobacz na żywo, dotknij, poczuj zapach. Zwróć uwagę na szprosy, cięte szkło, zdobienia, wykończenia itp. Oczywiście za urządzenie pokoju można zapłacić nie 4 000 zł, ale 40 000 zł ale będziesz mieć prawdziwe meble...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedzi, choć przydałoby się ich więcej. Panie ŁyySyy jeśli chodzi o meble z drewna to takie początkowo miałem plany, ale niestety po przemyśleniu niestety- pracuję dopiero od marca roku bieżącego więc mebelki za 5 tysięcy to i tak spory wydatek. Szczególnie podobały mi się meble z kolekcji hacienda, taki jestem staroświecki :> A do sklepu nie pojadę bo meble z drewna już na necie mi się podobają; jak zobaczę na żywo to jeszcze sfiksuję :) Jeśli chodzi o wyroby meblopodobne tych firm- nie ma jakichś szczególnych fakapów? Zdołałem zaobserwować, że forte np. ma lepsze prowadnice w szufladach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jakoś nie mam zaufania do takich mebli robionych do sieciówek. Miałam przez kilka lat takie i jednak mi się nie sprawdziły, dlatego jak teraz remontowałam kuchnię, to zdecydowałam się na zamówienie mebli na wymiar u producenta http://meblestasiak.com/. Podejście mają bardzo indywidualne, więc mam świadomość, ze to kuchnia jedyna w swoim rodzaju i idealnie dopasowana do moich potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowałam się na meble VOX, które w dobrej cenie znalazłam w sklepie http://www.33meble.pl/. Jak dla mnie te z BRW i z Forte są trochę przereklamowane, więc wolałam wybrać mniej masowego producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PokemonDoesntGo
@gość up2 - wszystko zależy, jakie to są sieciówki. Mnie na ten przykład BRW nigdy nie zawiodło, a kupiłam już kilka zestawów od nich. Cena, jakość, solidne wykonanie - naprawdę są OK. Oczywiście pewnie każdy by chciał mieć eleganckie, rzemieślnicze meble robione na miarę, no ale to kosztuje. Duuuuużo kosztuje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Święty Wykręty
Ja też nie wiem, czego chcecie od mebli BRW. OK - może i sieciówka, ale naprawdę solidnie wykonana - choćby wspomniane Possi. Meble rzemieślnicze no kurczę, bardzo fajne. Ale mnie niestety na nie nie stać, a nie mam możliwości "zmiany pracy i wzięcia kredytu" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Black Red White Erzecznik
@ŁyyySyyy Twoja uwaga jest dla nas ważna, dlatego jeśli masz zastrzeżenia do jakości naszych wyrobów, bardzo prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta - bok@brwsa.com.pl. Postaramy się wyjaśnić Twoje wątpliwości i odnieść do Twoich uwag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę mnie uspokoiliście. Wiem, że sieciówki to nie to samo co drewno na miarę ale z opinii wynika, że przy rozsądnym użytkowaniu nie rozpadnie się po roku. Na meble na miarę przyjdzie czas dla mnie :> To dopiero pierwsze z 4 pomieszczeń :) @Święty Wykręty Twój post i ostatnie zdanie- urzeka ;D Czyżbyś cytował jakąś ważną personę? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mistrz Maciej
@Kalak to jeszcze ja się wypowiem - nie wszystko mi się podoba w BRW ale ich kolekcja possi light rozłożyła mnie na łopatki. Pod względem jakości i funkcjonalności. Te moduły dają mnóstwo możliwości aranżacji pod każdym względem, nawet kolorystyka zaskakuje. Oczywiście nie znaczy to, że wszystko, co znajdziesz w BRW takie będzie. Ale za tą kolekcję ręczę, bo mam u siebie w domu. W Forte nie widziałem takiego rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanka ma possi light w domu i jest z nich bardzo zadowolona. Pojemne, solidne i w fajnych kolorach. Meble można dopasować do swoich potrzeb i ****ardzo zindywidualizować. Przyglądałam się im pod kątem kupna i co mogę powiedzieć: kupuję! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzeczywiście ładne, ładniejsze niż ikea :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez ma meble FORTE, mam zestaw w salonie, szafka pod TV, witrynka, jakaś szafa i stół, a do pokoju dziecka kupilismy w tym roku dopiero tez caly zestaw 'Yoop' bardzo dobre, trzymaja się i wygladaja duzo lepiej niz ikea http://www.forte.com.pl/meble.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie FORTE lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja kaja
ja tez wole FORTE ladniejsze są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zdecydowanie wolę poszukać firmy, która zrobi mi takie meble pod moje indywidualne "widzimisie" :) Ja robiłam meble w salonie http://czapliccy.eu - wyszło taniej niz markowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jak ktos pisal wyzej FORTE np. ma lepsze prowadnice w szufladach i ogolnie troche lepszy wykonanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez tak slyszałam, że Meble FORTE ogólnie są mocniejsze. Ikea to tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do pokoju nie muszą być na wymiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Meble na wymiar kosztują 3 razy więcej dla mnie bez sensu tyle wydawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
meble na wymiar odeszly juz w niepamiec, malo kto zamawia przez to tez cena wzrosla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brw sie podobno rozlatują, ogolnie duzo jest innych dobrych producentow polskich mebli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×