Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katlak

Meble Forte czy BRW? Co byście wybrały?

Polecane posty

Gość gość
ja bym FORTE wybrała http://www.forte.com.pl/pl mam ich meble w pokoju synka, mają dużo pomysłowych rozwiązań, drzwiczki bez uchwytów na wciski, żeby dziecko się nie zahaczyło albo żeby po prostu nie urwało. Albo fajne wbudowane wnęki półeczki pod łóżkiem na różne klamoty zabawki które zazwyczaj walają się po podłodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te forte ładniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi tez sie bardziej podobają, sa takie bardziej nowoczesne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z BRW mam piękną i solidna kuchnię i jestem zadowolona.Nie wiem,co to znaczy,że meble się rozlatują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tanszych firm z tego co wiem niektore meble po 1 -2 latach potrafią się rozlatywać, np nogi od stoly się wyrabiają i nie są takie stabilne, drzwiczki od szafek się obcierają, z meblami FORTE nigdy czegoś takiego nei miałam na szczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bodzio pod tym wzgledem sa strasznie slabe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem o jakich tanich meblach myślisz,bo ja za kuchnię z BRW zapłaciłam 9.000 zł/za meble/.Z Leroy kupisz też za 900 zł,więc różnica musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za 900zl to raczej 1 mebel kupisz. Meble FORTE są całkiem w porządku nie wiem jak kuchnie mogę mówić na przykładzie mebli do salonu bardzo wytrzymałe i FORTE bym raczej wybrała drugi raz tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcialabym miec całą biała kuchnię, ale dużą taką z jadalnią razem od razu, najlepiej otwarta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy chca meic teraz wszystko biale biala sypialnia biala kuchnia bialy salon nie moze byc wszystko biale dom to nie szpital

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amanda321
Jakby ktoś szukał mebli bleck red white, forte taniej niż te ceny w salonach w polsce to polecam - najtansze-meble.pl Wszystko to samo tylko ceny całkiem sporo niższe :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak już ktoś wspomniał - meble wykonane z płyt wiórowych, a więc wyroby meblopodobne. Najładniej wyglądają w prospektach i sklepach. Kupiliśmy meble BRW (2017 rok). Jakość wykonania taka sobie. Z całym szacunkiem dla osób niewidomych, ale te meble produkuje chyba właśnie jakaś spółdzielnia inwalidów niewidomych. Otwory nierówno nawiercone, co powoduje krzywe spasowanie szuflad, drzwiczek i uchwytów do otwierania. No i brakujące elementy (np. trzy nóżki komody zamiast czterech, brak wszystkich uchwytów do otwierania szuflad, brak elementów montażowych). Reklamacja w sklepie? "Nie możliwe, zawsze wszystko było. Jest pan pierwszym klientem, któremu coś brakuje i który narzeka na kiepskie wykonanie". Nie da się. Musiałem zamówić elementy i zapłacić. Bo zawsze były są i będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bernadettamadziar
jedna i druga firma ma bardzo podobny zamysł działania. Ja cenie sobie prawdziwe drewniane dodatki meblarskie np ławę mam z https://stolarnialobzow.pl/sklep/lawy/lawa-debowa-roksa jest niesamowita. Genialnie wygląda i jest najwyższej jakości, której nie znajdziesz w sieciówce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja miałem forte i były tragiczne. Powyginały się płyty, a wisząca szafka się rozwarstwiła i groziła tym, że spadnie. Naprawiono ją na szczęście na gwarancji. Pan dodał od siebie dodatkową belkę w poprzek szafki i przyznał, że ta belka powinna być już fabrycznie i że jest to błąd konstrukcyjny. Odradzam forte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

Ja mam swoje meble z Black Red White i sobie chwalę, nie powiem - prawie cały salon i sypialnia. Obsługa nie wszędzie będzie taka sama, ale jak to problem to zawsze możesz zamówić przez internet. Ja tak np. zrobiłam i nie było żadnych problemów. Też i nie musisz wydawać wszystkich pieniędzy. Zobacz sobie Tipli.pl i tam jest cashback własnie na ten sklep - kilka stówek w kieszeni może zostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Ja mam sypialnię Forte od 15 lat, przeżyła przeprowadzkę no i dzieci jej nie oszczędzamy często skacząc po łóżku i powiem szczerze że chciałabym ją wymienić ale szkoda mi ją wyrzucać bo jest w takim dobrym stanie. Jeżeli jakość się nie zmieniła to polecam Forte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×