Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tramalukta666

Ewa Wachowicz!

Polecane posty

Gość kiwi221
Czy ona musi się tak ciągle uśmiechać w programie "Ewa gotuje" ? Taki ciągły uśmiech na twarzy jest sztuczny i w końcu denerwujący. Ewa skończ z tym wiecznym uśmiechem ,bo nikt normalny tak nie robi.Wyglądasz ostatecznie jak słodka idiotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie cierpię jej...drażni mnie, ciągle suszy te żeby ,nawet jak mówi o śmietanie czy krytykuje kogoś w programie....robiłam kiedyś pierwszy raz golonkę wg. jej przepisu,krok po kroku wg ej wskazówek i mięso się zepsuło. Taka z niej kucharka jak ze mnie baletnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwi221
No własnie to jej suszenie zębów sprawia ,że nie mogę trawić tych jej programów.To jest nie do wytrzymania gdy bez przerwy się tak śmieje. Co do seksualności to każda kobieta stara się odsłaniać to co ma seksowne,ona tak w ogóle wygląda dobrze więc ma czym kusić tylko ten ciągły uśmiech............a jej się wydaje ,że to takie fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogę znieść tego wiecznego sztucznego uśmiechu... kto tak przygotowuję posiłki? To nienaturalne zachowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Marlena
Zgadzam się z większością - ten ciągły i nienaturalny uśmiech p.Ewy w trakcie gotowania jest nie do zniesienia. poza tym to wymachiwanie palcem również. Nie można słuchać tych zdrobnień których używa nagminnie i posiada bardzo mały zasób słów, ciągle powtarza: zgrabny kawałek, piana ubita jak trzeba, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie oglądam już tych programów właśnie przez to ciągłe szczerzenie zębów i masz rację,to wymachiwanie palcem pewnie miało być taką kropką nad "i" a jest bardzo sztuczne.Nawet w reklamie internetu jest sztuczna.Kto kupi po takiej reklamie internet,chyba nikt,bo już tej reklamy nie puszczają.Straszny jest ten jej program.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tam napisał,ze nie wyszła mu golonka według jej przepisu,ale jak jeszcze oglądałam jej programy to często się zastanawiałam czy ona te dania naprawdę kiedyś robiła.Jestem dobrą kucharką i znam się na tym.Ten jej uśmiech jest sztuczny i właśnie z tego powodu nie oglądam tego programu.To jest masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×