Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość KWojdylo

JAkie firmy odszkodowawcze polecacie?

Polecane posty

Gość KWojdylo

Witajcie. Po pierwsze to wypada się przedstawić - mam na imię Kaśka i pochodzę z Podkarpacia. Takich historii jak moja jest zapewne dużo w Internecie, spora część być może jest zmyślona celem manipulacji, jednak moim celem nie jest robienie sobie żartów i oszukiwanie już i tak pokrzywdzonych przez los osób. W 2011 roku mój Tato został śmiertelnie potrącony na pasach, była to dla mnie, mojego rodzeństwa i mamy ogromna tragedia i strata. Nie pochodzę ze szczególnie sytuowanej rodziny. Szanujemy każdy grosz, ale najważniejsze było dla nas, zdobyć pieniądze na piękny nagrobek, wyprawić pogrzeb z należytymi honorami. Ubezpieczyciele drwią z nas poszkodowanych, dla nich ludzkie życie niewiele jest warte. Szukając rozmaitych opinii całkiem przypadkiem trafiłam do firmy odszkodowawczej. Firma nazywa się Auxilia i jest z Wrocławia, lecz jak widać działa na cały kraj. To dzięki nim uzyskaliśmy w krótkim czasie spore zadośćuczynienia, otrzymaliśmy pełne wsparcie i uzyskaliśmy profesjonalną pomoc. Na pewno są osoby, które szukają takich firm i opinii o nich, dodaję więc swoją, a Was zachęcam do dyskusji. Gdzie Wy trafiliście i czy jesteście zadowoleni? Proszę o sensowne wypowiedzi - niech to będzie taki mini ranking dobrych firm, dla tych co szukają. Jakie są Wasze doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×