Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ParaPoznaPana

Szukamy faceta do trójkąta

Polecane posty

Gość ParaPoznaPana

- zdrowy (warunek konieczny) - szczupła/wysportowana sylwetka bez mięśnia piwnego - przystojna facjata (żonka oceni ) - najlepiej brunet o ciemnej karnacji (żonka preferuje takich menów) Spotkania regularne 2-4 razy w miesiącu (trójkąt i cuckold)u nas w domu na wsi i nie sponsorowane (tylko dla sportu ) Woj.podkarpackie lub lubelskie nowak.j1975@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ważna jest grubość i długość członka to braliśmy z mężem pod uwagę bym miała dość mocne wrażenia i doznania podczas seksu. Do tego ustaliliśmy szczegóły nawet takie że wchodzi w grę seks w obie dziurki i on ze względu wielkości wchodzi w cipkę mąż analnie. To samo że podczas seksu w w obie dziurki wkładaja i tylko jeden posuwa a drugi tylko trzyma i gdy tamten skończy to drugi się kocha. Mieliśmy kiedyś w obie dziurki i oboje mnie dopinali to mnie bolało. A gdy kolejno mnie brali to nie czułam bólu. To samo z minetkami czy lodzikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ParaPoznaPana
Aż mi żołnierz staje na baczność jak pomyśle że moja żonka jest posuwana w kakao przez innego faceta ale sie zobaczy jak znajdziemy odpowiedniego kandydata .Oczywiście kandydat powinien mieć słusznego zaganiacza tak z 18 do 20 cm i grubego jak kiełbasa śląska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z chłopakiem lubimy wyzwania. Zaproponowałam chłopakowi seksu grupowy. Powiedział że on organizuje i zdecyduje ilu i kto. Zdałam się na chłopaka do tego zgodziłam się na to że przed wejściem do mieszkania kolegi założy mi na oczy opaskę i zdejmę po wyjściu. Przed wejściem założył opaskę złapał mnie mocno za rękę i trzymał cały czas nawet podczas seksu z facetami. Rozebrał zaprowadził na wygodne łóżko i piescił tak długo do mojej mokrej cipki by lekko wchodzili we mnie. Tyle co wiem to wszyscy byli po prysznicu i mieli jeden zapach po żelu. Było na pewno czworo facetów kolejno mnie rżnęli każdy w gumie. Dowiedziałam się po powrocie w domu że byli to dwoje chłopaków i dwoje duzo starszych facetów ponad czterdzieści lat. Podczas seksualnej miałam kilka orgazmów a chłopak po powrocie w domu się ze mną kochał i nie mógł dojść do wtrysku po pół godzinie trysnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yyyyyyy a dlaczego to wszystko jest z 1 IP pisane przez ta sama osobe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo jest turbozjebem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie założył temat i sam sobie odpowiada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w polsce nikt nie ma penisa o długości 20 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd ty o tym wiesz bo jesteś w błędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.33 gdy brak tobie argumentów to pokazujesz skąd jesteś PATOLOGIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ParaPoznaPana
Do 21:22 Z jednego IP są tylko moje posty poza tym nie udawaj jakiegoś informatyka co wie kto z jakiego numeru komputera pisze bo tylko administracja forum może to wiedzieć więc daruj sobie komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wyżej nie przejmuj się debilem każdemu ubliża! !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadna kochająca się para nie szuka kogoś do trójkąta.To pewnie jacyś ludzie którzy nie są w związku,a lubią tylko uprawiać seks z różnymi osobami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co kto lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ,,para,, to pewnie łatwiej znaleźć jakąś kobietę do seksu dla znajomego lub faceta dla znajomej. Jeśli singielka lub singiel by zaproponował - wała seks to pewnie marne szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pan jest obciągający?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.52 nie dokońca bo my się kochamy i uprawiamy seks z drugą parą tak byśmy oboje mieli równe szanse. Mąż chciał trójkąt z facetem by przeżyć coś mocnego.Ja się zgodziłam tylko na wymianę oboje jesteśmy zadowoleni. Po seksie omawiamy nasze odczucia i przeżycia. Ja jak mąż się kochał z tamtą a mąż jak ja się kochałam z kochankiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Latem podobno na plaży naturystów w Dębkach spotykają się swingersi. Ci co szukają seksu rozpoznają się po czerwonych rzeczach wywieszonych na parowanie lub leżących przy ręczniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co roku w Dębkach jest wielu swingersow,z całej polski się zjeżdżają na wakacje. Fajnie że mają takie miejsce bo na innych plażach teraz jest spokojniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Latem są większe możliwości.Przy nowo zawartej znajomość z drugą parą zabraliśmy koce gumy i się kochaliśmy na łonie natury. Wole bo członek mocno dobija gdy leżymy na kocu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie nie jest to zrozumiałe jak można? Byłem w trójkącie u pewnej bardzo kochającej się parce narzeczonych. Tulili się do siebie namiętnie całował. Pieszcząc ją chłopak rozebrał i rozchylil wargi i zaprosił do środka bym jej wsunął. A on przytulił ją mocno do siebie patrząc jak ją posuwam. Trwało to kilkanaście minut i doszła do orgazmu ja nie doszedłem do wtrysku wiec przerwał i spytał jej czy chce zrobić mi loda. Zgodziła się ale już bez gumy i podczas obciagania doszedłem do wtrysku oczywiście cały czas połyka i gdy skończyłem dobrze wylizała co do kropli z członka. Podziękowali mi i ubrałem się wtedy jej chłopak zaczął się rozbierać mówiąc ja teraz kochanie się tobą zajmę. Uśmiechnęła się. Dlaczego on się mnie wstydził i był w ubraniu a dziewczynę rozebrał bym ją bzykał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martanova

Jestem Panem zainteresowana. Oboje z partnerem szukamy mężczyzny do trójkąta. Nigdy tego nie robiliśmy ale jesteśmy dość otwarci. Warunek - musi być długodystansowiec. Proszę podać kontakt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Martanova napisał:

Jestem Panem zainteresowana. Oboje z partnerem szukamy mężczyzny do trójkąta. Nigdy tego nie robiliśmy ale jesteśmy dość otwarci. Warunek - musi być długodystansowiec. Proszę podać kontakt...

Hmmm. Chętnie bym takie coś przeżył 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martanova

My również...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daga

Ze swoimi chłopakiem mieliśmy swój pierwszy raz seks  grupowy. Od kilku miesięcy oboje rozważaliśmy jak i z kim ma się odbyć i gdzie znaleźć chłopaków. Była opcja obcych albo znajomych. Wygrała obcja znających gdyż mniejsze ryzyko zarażenia pomimo prezerwatyw i za może coś się wytknąć z pod kontroli i mnie pomimo obecności chłopaka gwałcą.  A ma to być przyjemność dla nas obojga a nie poczucie krzywdzenia nnie. Czasami do nas przychodzi trójka kolegów i to z nimi zdecydowaliśmy przeżyć te orgię. Brałam się bardzo wyzywająco. Bylam bez majtek tak by bylo widać czasami wygolona cipkę. Gdy widzieliśmy po jakimś czasie ich stojące ...a padła propozycja seksu grupowego. Byli w szoku ale tylko jeden z nich się włamał z którym miałam największą ochotę seksu. Powiedział że on nie brał udziału ale chciałby być i się przyglądać. Chłopak odmówił i albo bierze udział lub odchodzi. Zgodził się na udział był jako ostatni i jako jedyny kochał się ze mną z przodu a reszta była we mnie a ja leżała na brzuchu. Podczas seksu przodem bardzo mocno mnie przytulił do siebie i zaczęłam go całować namiętnie z językiem a on wspaniałe mi odwzajemniał. To z nim przezykam swoj najsilniejszy orgazm swego zycia i gdy szczytowałam był wbity do końca i czakal aż skończę.  Dopiero wtedy ciągnął dalej do obgitego wytrysku. Następne grupowe mamy z jego dziewczyna i nim i moim chlopakiem wymianę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
9 minut temu, Gość Daga napisał:

Ze swoimi chłopakiem mieliśmy swój pierwszy raz seks  grupowy. Od kilku miesięcy oboje rozważaliśmy jak i z kim ma się odbyć i gdzie znaleźć chłopaków. Była opcja obcych albo znajomych. Wygrała obcja znających gdyż mniejsze ryzyko zarażenia pomimo prezerwatyw i za może coś się wytknąć z pod kontroli i mnie pomimo obecności chłopaka gwałcą.  A ma to być przyjemność dla nas obojga a nie poczucie krzywdzenia nnie. Czasami do nas przychodzi trójka kolegów i to z nimi zdecydowaliśmy przeżyć te orgię. Brałam się bardzo wyzywająco. Bylam bez majtek tak by bylo widać czasami wygolona cipkę. Gdy widzieliśmy po jakimś czasie ich stojące ...a padła propozycja seksu grupowego. Byli w szoku ale tylko jeden z nich się włamał z którym miałam największą ochotę seksu. Powiedział że on nie brał udziału ale chciałby być i się przyglądać. Chłopak odmówił i albo bierze udział lub odchodzi. Zgodził się na udział był jako ostatni i jako jedyny kochał się ze mną z przodu a reszta była we mnie a ja leżała na brzuchu. Podczas seksu przodem bardzo mocno mnie przytulił do siebie i zaczęłam go całować namiętnie z językiem a on wspaniałe mi odwzajemniał. To z nim przezykam swoj najsilniejszy orgazm swego zycia i gdy szczytowałam był wbity do końca i czakal aż skończę.  Dopiero wtedy ciągnął dalej do obgitego wytrysku. Następne grupowe mamy z jego dziewczyna i nim i moim chlopakiem wymianę. 

ciekawe:) i jak się z tym czujesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daga

Mam pewne obawy czy kochanek nie zakochał się we mnie z wzajemnością. Mój chłopak również doborze czuje się podczas seksu z jego dziewczyną.  Może będzie wymiana na stałę co może nie zmienić naszych grupowych seksów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Daga napisał:

Mam pewne obawy czy kochanek nie zakochał się we mnie z wzajemnością. Mój chłopak również doborze czuje się podczas seksu z jego dziewczyną.  Może będzie wymiana na stałę co może nie zmienić naszych grupowych seksów.

czerpiesz dużo przyjemności z takiego układu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×