Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Telefon idealny dla dziecka jaki?

Polecane posty

Gość gość
jesli wiesz jakie parametry Cię interesują , to warto skorzystać z porównywarki, np. komorkomat.pl. wyszuka Ci telefon jaki chcesz. nawet cenę w jakiej chcesz się zmieścić możesz dodać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goniaczek0
może MyPhone GO!? ma fajne parametry i do tego ma kolorowe obudowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graba_noszka
ja wzielam córce LG taki starszy w media expert. nie znam sie na tym, ale dziecko zadowolone ;) a no i najwazniejsze to zebys go ubezpieczyla. w sklepie mozna od razu. a dzieciaki jak to dzieciaki, tu zaleją, tam go okradna...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysy876
Też wydaje mi się, ze lenovo to dobra opcja, są różne przedziały cenowe a czysty android nie spowalnia telefonu. Bez przesady z ubezpieczeniem, nie ma sensu kupować dziecku czegoś drogiego, ja swojemu synowi kpiłem w sfersie tani, prosty z smartfon- głównie po to żeby mieć z nim kontakt a na lepsze telefony przyjdzie czas. Bez przesady, żeby 8 letnie dziecko biegało z telefonem za 1000 zł a później rodzice trzęsą się nad nim żeby broń boże nie upadł, zalał się czy cholera wie co jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stacjonarny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina08
z ciekawszych modeli jest też FUN5, tani a ma fajną specyfikacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie nie ma co przesadzać z ceną telefonu dla dzieciaka, ale ubezpieczenie czasami się przydaję :) wszystko zależy od tego jak dzieciak jest narwany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fimX
Ten Prime Plus wygląda naprawdę fajnie, złoty jest bardzo ładny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamka_buhu
ja juz sie nauczylam, ze najmniej istotne jest jaki (oczywiscie w pewnych granicach),ale najbardziej to, zeby byl ubezpieczony. bez tego w przypadku dziecka ani rusz. prawie wszedzie mozna ubezpieczyc, dobre mozliwosci sa np. w media expert (ja bylam akurat tam, ale jest tez pewnie wiele innych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sto pro racji pamka. ja w me właśnie brałam i nie mogłam się zdecydować, czy brać to ubezpieczenie, ale w końcu wzięłam i faktycznie już po 2 tygodniach sieprzydało... dzieciaki to niestety straszne gapy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może jakieś xiaomi? Widziałam ostatnio w mediaxpert chyba i były w całkiem przystepnych cenach, a podobno sa serio dobre te fony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danuta Kij
Każdy telefon warto było by zabezpieczyć przed zniszczeniem, jednym z najlepszych sposobów jest zastosowanie szkła hartowanego na wyświetlacz. Tu znalazłam sporo informacji na ten temat https://www.morele.net/wiadomosc/szklo-hartowane-na-telefon-jak-wybrac-czy-warto/1752/ wymiana wyświetlacza w smartfonie to kosztowna usługa, dlatego warto zaopatrzyć się w taką dodatkową ochronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amarylisa
MyPhone City wygląda całkiem ciekawie, jest tani i do tego ładny, myślę, że wielu osobom będzie się podobał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasha00
Z takich tańszych to może myPhone FUN 5? Jest całkiem tani, ale ładny i prosty. Myślę, że jeśli chodzi o pierwszy telefon to będzie w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fylcz
Fajną opcją jest Nokia 5, one zawsze były proste w obsłudze a ten nowy telefon widzę, że jest do tego całkiem niezły sam w sobie. Ma duży ekran, dla dzieci to jest ważne, szkło Corning Gorilla, więc nie porysuje się od byle czego. W abonamencie w Play można go mieć za grosze, więc warto sprawdzić, bo może być akurat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może Fun LTE? Jest całkiem fajny i sensowny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagaa12
Na https://telefonik.net.pl/ jest fajny artykuł o tym na co dzieci zwracają uwagę w telefonach :) Ja polecam jakiegoś Samsunga ze średniej półki z dużym wyświetlaczem. Warto też zainwestować w szkło hartowane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenka9113
Najlepszy jest taki, który będzie dosyć wytrzymały :) Według mnie sprawdziłby się LG G6. Flagowy model LG z tamtego roku, który już dosyć ładnie staniał i w sferis można go kupić za 1300 zł. Bardzo dobry aparat, bardzo ładna wydajność oraz certyfikat militarny wytrzymałościowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi

dla dziecka najlepiej prosty telefon, by dziecko nie bawiło się telefonem godzinami i też cneowo chyba nie ma sensu brać za kilka tysięcy. Ja kupiłam swojemu fajny zgrabny telefon od maxcoma, gdzie jest abrdzo wytrzymała bateria, wyświetlacz podobnie.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie każde dziecko używa tel tak jak piszesz. Mój musiał mieć bo brał do szkoły jak chodził sam, żebym mogła spokojnie iść do pracy i mieć z nim kontakt. Nie siedział na nim godzinami i nawet nie lubi w sumie gier. Czasem w tel jak jedziemy dłużej autem ogląda filmy. Mamy Alcatel 3X z 2020 roku. Nowoczesny, dużo bajerów i funkcji. Aparatów kilka więc zdjęcia rewelacja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×