Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość airkonta

Dysk hyperx

Polecane posty

Gość airkonta

Cześć, Potrzebuję dysku zewnętrznego o pojemności najlepiej 1TB, do tej pory zdjęcia/ filmiki zgrywałam na pendrivy ale jak to w życiu bywa one się gubią, komuś pożyczę i nie wróci a teraz chcę zebrać wszystko w jednym miejscu. Właśnie ostatnio kupiłam pena od hyperx i zdecydowanie się sprawdził pod kątem prędkości. Orientuje się ktoś czy oni robią również dyski zewnętrzne? szukałam na stronie sferisu i rtv ale znalazłam tylko takie wewnętrzne. Bardzo proszę o link, jeśli się znajdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojowniczkaa
hyperx wewnętrzne na pewno robi i dyski ssd czy flashe ale czy dysk zewnętrzny to nie wiem... przejrzyj sobie strony sferisa, euro satrun i na pewno znajdziesz coś ciekawego z innej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze możesz kupić sobie dysk wewnętrzny hyperxa np w tym sferisie czy w media i dokupić sobie obudowe dysku zewnętrznego i będziesz miała dysk zewnętrzny jak Ci zależy na HyperXie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość airkonta
nawet nie wiedziałam, że można samemu coś takiego złożyć, wielkie dzięki za podpowiedź:) dość skomplikowanie wygląda dobranie pasujących do siebie elementów, więc chyba po prostu przejdę się do sferisu i poproszę żeby sprzedawcy mi to złożyli;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×