Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

biała sukienka na wesele

Polecane posty

Gość gość
Jak jesteś panną młodą to tak. W innym wypadku absolutnie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uwazam, ze pasuje. wazne, zeby nie isc na wesele w czarnym. ja na weselu przyjaciolki bylam w bialej sukience i nic nikt nie mowil. zadbaj tylko o to, zeby nie przeswitywal biustonosz, bo to bedzie duze faux-pas. ja mialam taki naturalny, bodajze z allesa i sprawdzil sie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek55
Moim zdanie, tak, ale trzeba pamiętać aby niebyła za bardzo strojna, no i oczywiście dodatki w innym kolorze. Fajne sukienki możesz sobie zobaczyć w https://emanzana.pl/, z falbankami lub z koronki ale na podszewce co zapewnia nam jednak większy komfort, wszystko w dobrej jakości i cenie, aha możesz dopasować sobie za jednym zamachem też torebkę i jakąś bransoletkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
absolutnie nie, chyba, że koniecznie chcesz pannie młodej dopiec a z siebie zrobić pośmiewisko :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O.. i już się zleciały spamerskie kuurevvki, i wypisują debilizmy reklamując swój szajs :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
według mnie nie bardzo, raczej biel jest zarezerwowana dla panny młodej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tragedii nie ma, ale również uważam, że na taką imprezę jak wesele należy sobie odpuścić i ubrać sukienkę w innym kolorze...tym bardziej, że jest mnóstwo do wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dla ciebie rewelacyjną propozycję! Proponuję sukienkę w brzoskwiniowym kolorze z kontrfałdkami. Materiał bardzo przyjemny w dotyku. Produkt dostępny jest w sklepie internetowym CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×