Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JCC

Nietypowe kłamstwo nowo poznanej dziewczyny

Polecane posty

Gość gość
To spróbuj triku z dowdem niech go pokaze powiedz ze niby chcesz zobaczyć zdjęcie i wtedy porozmawiacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29__latka
Autorze, ja bym się nie przyznała ja miejscu tej dziewczyny w takiej sytuacji. Co innego, jakbyś tam umiescił jej rzeczywisty wiek :) wtedy już będzie wiedziała, że wiesz i to akceptujesz i nie bedzie problemu. Piszę to z perspektywy dziewczyny, która jest starsza od swojego faceta - wierz mi, to nie jest fajne, bo co jakiś czas zdarzają się kąśliwe uwagi na ten temat. Dlatego myślę, że był to powód, dla którego skłamała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczesciara :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra ziomek to zrób jak uważasz.. kłamstwo to kłamstwo to niby nie jest jakieś straszne ale sama nie chciałabym mieć na miejscu faceta 3lata starszej mimo wszystko...druga sprawa, że faktycznie chyba trochę desperatka bo nie dość, że kłamie w takiej kwestii to dość szybko wskakuje do łóżka i nie ma tej chwili, w której można się kimś najeść w inny nie co sposób ale to jest twoja sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jest genialna i szybciej poszła do liceum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsza zasada - kobiety o wiek się nie pyta. Gada ci się z nią dobrze? W łóżku dobrze? Na spotkaniach dobrze? Jak tak to napisz nam. Po kiego grzyba ją teraz szykanujesz na kafaterii i pozwalasz obcym osobom nazywać ją puszczalską? Jesteś żałosny i powinieneś zdechnąć ze wstydu. Jak ona ci się przyzna do wieku bądź poda dowód osobisty (chociaż nie powinno się nowo poznanej osobie, ja bym nie podawała) to przyznaj się jak ją ładnie na kafaterii opisywałeś i jak pozwalałeś na nazywanie jej puszczalską jak gdyby ona z kozą to robiła, a nie z tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to jego wina ze tak ja przezywaja? Raczej nie. Chlopak sie spytal bo mu na niej zależy i nie wie co zrobic... Chce znac zdanie innych.. To źle? Rzadko sie spotyka faceta któremu tak zależy ze po nocach nie śpi i myśli dlaczego ona to zrobila. Kto inny miałby to gleboko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gość z 00:23. Jesteś wyjątkowym głupkiem. W którym momencie ja ją szykanuję? Ja tylko chcę poznać punkt widzenia osób które mogą spojrzeć chłodnym okiem na tą sytuację. A co do tego puszczalstwa...przecież napisałem że jak dwoje dorosłych ludzi ma ochotę iść do łóżka, to niech idą bez względu na to ile się znają. Nie dość że nie umiesz czytać ze zrozumieniem, to jeszcze masz nasrane w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, źle. Ponieważ nie życzyłabym sobie, aby własny facet opisywał mnie w taki sposób na forum. Ze znajomymi jak by pogadał, albi w pierwszej kolejności ZE MNĄ (czyt. dziewczyną), a nie jak tchórz, dzieciak jeszcze do obcych osób. I tak. To jego wina bo on ją zbajerował i on z nią sypiał, zasada 50/50. Jak ona jest puszczalską to on jest męską dziwką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale i tak nie wiemy o kim on pisze wiemy tylko że jest sobie na świecie jakąś puszvzalska która kłamie że jest młodsza to tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra weź nie siej zamętu bo dobrze wiesz ze jak suka nie da to samiec nie weźmie taka jest kolej rzeczy i tego nie zmienisz poza tym nikogo nie interesuje czego sobie życzysz bo to nie koncert życzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna zasada związku - wszystko zostaje w rodzinie. Masz problem, gadaj z nią, a nie z obcymi. Jeszcze weź megafon, usiądź na ulicy i zacznij pytać ludzi czy masz krótkiego czy długiego k****a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ze sie spytam kogoś o zdanie to wcale nie należy o nim pisać w ten sposób. Chyba ma prawo nie wiedzieć co zrobic i tak jak napisal spytać sie co myślą o tym inni ludzie... Którzy nie myślą w nerwach tylko doradza...a nie naskakują..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I sie czepiacie bo poszla z nim do lóżka... Boże drogi chciala i poszla... Moze i tylko z nim nie znacie a jedziecie... Co za ludzie... Oboje tego chcieli i zrobili... Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezłe k****isko z tej dziewoji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I pójście na ulice a spytanie sie anonimowo to roznica. Wszyscy ludzie tylko potrafią marudzić i wyzywac każdego. A na siebie nie popatrzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Winon
po trzech tygodniach znajomości już widziała jego kindybała i się bzykała , kobieta w wieku 29 lat już nie jednego kindybała widziała i się bzykała , być może dla kobiety w wieku 29 lat taka 'znajomość' z facetem realnym i prawdziwym to jest OKAZJA na ślub aby zmienić nazwisko panieńskie i nie być pokazywana przez otoczenie jako STARA PANNA ale kobieta w wieku 29 lat być może już zaliczyła inne doświadczenia życiowe i powiedzmy dwa razy już była mężatką a teraz jest wdową i ma troje dzieci z różnymi facetami , pobiera zasiłek 500 plus na dwoje dzieci i teraz szuka 'frajera' na ojca rodziny , z kobietami wszystko jest możliwe , kobiety kalkulują a gdy kobieta poznaje 'frajera na kajak' to po TRZECH randkach 'dopuszcza' do swojej PEAZDY tego frajera aby trochę przyjemności zaliczyć , gdy GOSTEK dał kobiecie trochę przyjemności to kobieta nadal kusi do siebie , chodź 'frajerze' , potrzebuję tego bzykania , przybądź do mnie i nie pożałujesz , gdy zostaniesz ojcem TROJGA dzieci o których się dowiesz po naszym ślubie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JCC
Winon: Chłopie, nie dość że jesteś żałosny to jeszcze naszpikowany kompleksami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wez powiedz to z tym dowodem jak sie boisz powiedziec prawdy i z nią pogadaj.. A nie sluchaj co za glupoty cisna... Bo jak to czytam to aż zastanawiam sie co oni maja w glowie... Albo co cpaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Winon
Winon: Chłopie, nie dość że jesteś żałosny to jeszcze naszpikowany kompleksami. xxx to nie są moje kompleksy , znam życie od podszewki , z wielu pieców chleb jadłem i wiem , że tak kombinują wdowy po górnikach w woj. śląskim , często Matki podpowiadają albo koleżanki , ładna jesteś brunetka i masz dopiero 28 lat i wdowa , szukaj dziewczyno faceta i zrób wszystko aby został Ojcem tych dzieci, które masz na wychowaniu i dziewczyny kuszą , po TRZECH randkach idzie na żywioł !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile miales takich przypadków Winon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
allah akbar bog to allah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli cos sie powtarza 1, 2,3,4,5 to za zwyczaj wina leży w nas samych a nie w kimś... Jest wiele os ktore są nie wiadomo jakie.. Ale jeśli sie to powtarza to warto zastanowić się nad samym sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo faceci mówią a ona mi dala... A gdyby oni nie byli jacy są to by odmówili. A później marudza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze tylko gadacie ze baba jest k***a bo dala... A nie zdajecie sobie sprawy ze tak samo dajecie jak te baby... Czasami wam 2 h wystarcza zeby sie znac co tam 2 tyg. Faceci to idioci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci mają hipokryzję w genach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dokladnie... Nic takiemu nie wytlumaczysz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ciekawe po co z taka idą do lóżka? Żeby za kilka dni tyg powiedziec ze jest k***a i dala? To trzebabylo odmówić. Bo tym samym nie maja do siebie szacunku. I nie mowie tu o autorze. Bo on nie mowi ze owa dziewczyna jest k******. Tylko o tych desperatach którzy tu piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to trudno się domyśleć, że kobieta nie lubi się przyznawać do wieku? Zwłaszcza pod 30.. To takie niewinne kłamstwo, może jeszcze nie traktowała zbyt serio tej relacji mówiąc tak :) wyluzuj. Mój mąż też zanizyl nieco swój wiek jak pisaliśmy w necie, ja za to wysłałam mu zdjęcia nie swoje i cóż :) na początku tak bywa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×