Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Vialise na cellulit

Polecane posty

Gość gość

Cześc. Mam dosć spory cellulit ale postanowiłam w tym roku nieco ruszyć dupę i się go pozbyć. Na razie staram się ćwiczyć oraz zdrowiej odżywiac. Widzę już pewne efekty ale chciałabym sobie kupić jeszcze jakis kosmetyk aby zwiększyć efekty. Zastanawiałam się nad serum Vialise. Może ktos miał z nim do czynienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam. Jest drogie to fakt i jest to w zasadzie jego jedyna wada. Jak możesz sobie pozwolic na zakup to polecam bo efekty są. Ładnie napina skórę i cellulit rzeczywiście zmniejsza się szybciej. Sama jednak nie wiem jeszcze czy ponownie kupię bo tak jak pisałam jest to jeden z droższych kosmetykow na cellulit a ja nie mogę sobie za często pozwolić na takie zakupy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jadasz słodycze ? Jak Tak to powinnaś odstawić. To jest głowny prowodyr tworzenia się skórki pomarańczowej. Poczytaj artykuł http://obk.pl/rzut-oka-na-cellulit/ i wdrąż zasade zdrowego odzywiania i codziennych ćwiczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast kupować kosmetyki lepiej zainwestuj w dobry zabieg. Koszt kilkunastu butelek (po których i tak nie widać efektu) to koszt właśnie wizyty w gabinecie dermatologa czy kosmetyczki. Sama robiłam zabieg karboksyterapii, który pomógł mi już po 5 wizytach, a był naprawdę zaawansowany. Polecam szczególnie moją ulubioną Klinikę Urody i Pięknej Sylwetki na Bemowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stosowałam już różne kosmetyki, kremy na cellulit, brałam też tabletki i nigdy nie pomagało za bardzo. W końcu skusiłam się na Vialise, głownie przez dobry skład. No i nie zawiodłam się, bo w połączeniu z systematycznymi ćwiczeniami było widać w końcu efekty. Krem ściągnął i ujędrnił skórę, więc nie żałuję zakupu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja stosowałam serum Vialise przez 2 miesiące. I szczerze - jestem bardzo, bardzo zadowolona :) Podczas kuracji piłam duże ilości wody i ćwiczyłam przynajmniej 3 razy w tyg. Takie połączenie dało doskonałe rezultaty - cellulitu prawie nie mam, przynajmniej go nie widzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Już jakiś czas stosuję ten krem i tak jak koleżanki wcześniej wspomniały, w połączeniu z ruchem i dobrą dietą produkt daje niesamowite efekty.Szczerze, nie spodziewałam się aż takiej poprawy stanu skóry, a jednak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniKola
Rowniez stosuje Vialise od miesiaca (dokladnie 30 dni) i efekt zauwazylam jakos po 2 tygodniach. Skora nie jest taka rozlazła, cellulit się powoli "chowa", skóra jest jędrniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, próbwałam już wszystkich chyba kremów antycelluliowych z Rossmana ale każdy mnie uczula. Znacie jakiś dobry krem lub balsam na bazie naturalnych składników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się ostatnio nad kupnem tego serum, ale przyznam że cena jest dość wysoka. Jednak opinie zdają się mówić wiele, bo gdzie nie wejdę tam zachwalają ten krem. Niedługo mam urodziny, więc może się skuszę ;-))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamówiłam dziś ten krem ;-) trochę oszczędzania ale mam nadzieję, że nie będą to pieniądze wydane w błoto (tylko w walkę z cellulitem hehe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka999
nigdy nie słyszałam o tym kremie. To polski produkt? Poza tym gdzie go można kupić, bo chyba w drogeriach go nie widziałam (a chodzę często)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka1204
Postanowiłam, że od dziś biorę się za siebie już na 100%. Kończę z wymówkami! Dziś idę biegać :) na śniadanie zjadłam jogurt z musli ! Teraz kompletuje zestaw rzeczy, które wspomogą walkę. Kupuję dziś: szczotkę do cellulitu, kawę sypaną (bo piję tylko zbożową), cynamon i folię spożywczą. No i jakiś krem by się przydał... może ten Vialise??? Widziałam na allegro za 200 zł :) trochę drogo ale za to ma dobre opinie..i podobno jest mega wydajny . KTO DOŁĄCZA DO WALKI RAZEM ZE MNĄ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meryyyyy69
Aga, Ty to potrafisz zmotywować :)))) u mnie też zaczęło się od początku tego tygodnia. Karnecik kupiony , na śniadanie musli z mlekiem bez laktozy a na obiad kasza bulgur leczo z czerwoną fasolą, pomidorami i pieczarkami :) Kawa bez mleka, zero słodyczy i podjadania. Co do sposobów walki z cellulitem hmm.. chyba kupię sobie bańkę chińską albo tą rękawiczkę z wypustkami.. albo masażer. Dużo tego.. co do kremów to na razie kończę mój balsam Eveline, ale tym razem chciałabym [porzucić te drogeryjne kremy na rzecz jakichś porządnych... ten Vialise zdaje się być chyba spoko. Ale niewiem bo nie używałam. Agucha daj znać jak u Ciebie się sprawdził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruszka89_
Ja też się biorę za siebie. Wiosna już w pełni , wczoraj wyjęłam rolki i byłam trochę pojeździć. Mój cellulit jest w początkowym stadium, dlatego chcę szybko zareagować. Uważam też na jedzenie, jem mniejsze porcje i nie podjadam np. słodyczy. Mam też karnet na siłownię :) O serum jeszcze nie myślałam, że możliwe, że będę chciała kupić coś dobrego, jak skończy mi się moje masło do ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosienka99
chcę kupić ten krem Vialise, ale jest trochę drogi. Myślicie, że warto kupić?? hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalie_1990
Możecie napisać coś o składzie tego kremu? Myślę o kupnie, ale też muszę mieć pewność, że na mnie zadziała. A wiadomo jak to jest z tymi produktami do cellulitu.. testowałam już kremy z drogerii z miernym skutkiem.. nie widziałam różnicy między serum antycellulitowym a zwykłym balsamem do ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiasiaaaa
Co poradzicie na spory cellulit? Chodzi mi raczej o wspomaganie ćwiczeń i diety, coś co ujędrni skórę i będzie w miarę szybki w działaniu... chciałabym na lato mieć ładne nogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiola
tak, to prawda, bez ćwiczeń możecie sobie wcierać te kremy a nic nie zauważycie... tylko wydacie pieniądze w błoto. Trzeba też się trochę wysilić. Moim zdaniem takie kremy są ok, jeśli używa się je jako "wspomagacza" - chociaż nie wiem, bo nigdy nie stosowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzepka91
Nie wypowiadam się o kremach, bo nigdy nie stosowałam ale jestem w stanie uwierzyć w ich działanie, POD WARUNKIEM że mają naturalny skład. Nie wierzę w chemię i kosmetyki, niewiadomego pochodzenia... kiedyś przejechałam się na takich kremach i dostałam poparzeń. Szkoda gadać. Teraz kupuję kosmetyki w sklepach zielarskich albo robię sama ewentualnie sprawdzam bardzo dokładnie skład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiedzma4387
Chciałabym umieć robić sama kosmetyki naturalne ale jeszcze gdyby znaleźć na to czas :) a niestety doba ma za mało godzin i muszę zadowolić się kremem Vialise - ma naprawdę fajny skład i puki nie ruszy moja domowka produkcja naturalnych kosmetyków, nie zamienię go na nic innego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaz1978
Hej. Ja zamowilam i od jutra zacznę stosować. Cellulit mam na łykać udach i pośladkach. Dam znać za jakiś czas o efektach. Mam nadzieję że pomoże. Teraz jest promocja i za 4 opakowania zapłaciłam 341 zł. Mam zapas na 4 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koraliaaa
super, a gdzie zamawiałaś???? zastanawiam się nad tym kremem od jakiegoś czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaz1978
zamawiałam na ich stronie vialise.pl. Mają promocję na 4 opakowania 379zł i trzeba dodać kupon 10RABAT2017 to będzie jeszcze 10% taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uuuuu trochę drogo ale skoro piszecie, że skuteczny.. to i może wart swojej ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwonamiska
Nie znam tego serum. Działa cuda? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×