Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Paaulaaa 951

15 dzień cyklu ...

Polecane posty

Witam Was Drogie Panie, Przepraszam, jeśli już to pytanie było zadawane itd.. Mianowicie chodzi o to, iż wczoraj byłam u ginekologa i przepisał mi luteinę dopochwową i zalecił ją brać w 15 dniu cyklu codziennie. Po powrocie do domu zadzwoniłam ponownie do położnej, aby znowu się zapytać kiedy dokładnie, a ta zapytała się lekarza i w 15 dniu cyklu, a 15 dzień cyklu przepada w 1 dzień miesiączki ... Jestem w tej sprawie kompletnie zielona ... Czytam o tym w internecie, i jest jasno napisane, że 1 dzień cyklu to 1 dzień miesiączkowania.. Czy mogłaby mi któraś z Was wytłumaczyć jak to jest z tym cyklem? Byłabym bardzo wdzięczna! Ogólnie to tą luteinę przepisał mi na uregulowanie miesiączki.. Poszłam do tego lekarza, ponieważ mój jest obecnie na urlopie ... miesiąc temu nie miałam wgl miesiączki, tylko takie plamienie, w tym miesiącu dostałam @ , a po 10 dniach kolejne dziwne plamienie! :( badałam się u mojego lekarza, miałam cytologię i wszystko jest w jak najlepszym porządku.. Myślałam, że to może ciąża, robiłam test, ale NEGATYWNY.. Bardzo dziwny był ten ginekolog, u którego byłam wczoraj ... NIC mnie nie zbadał, tylko spytał co mi dolega i to wszystko. A może jednak jestem w tej ciąży.. Przepisał mi tą luteinę i powiedział do mnie tak: "ta luteina albo podtrzyma ciążę, jeśli Pani w niej jest , albo wywoła/ureguluje miesiączkę" ... Wiem, powinnam iść teraz do innego lekarza, ale po takim czymś wolę poczekać jednak na swojego (zaufanego) lekarza jak wróci z tego urlopu... a w między czasie chciałabym się Was Drogie Kobietki poradzić.. Proszę o odpowiedzi.. Pozdrawiam cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak 15 dzien to pierwszy dzien miesiaczki,skoro sama wyczytalas, ze 1 dzien miesiaczki to 1dzien cyklu. 15 dnia juz dawno nie ma krawienia,chyba, ze zdarza sie takie przewlekle ponad 14dniowe, ale z tego co piszesz to chyba Ciebie nie dotyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozna zapytac ile masz lat? A jest mozliwa ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×