Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MIRBUD Mirosław Kruczyński

Odbiór mieszkania, Odbiór budynku, Inspektor nadzoru Warszawa i okolice

Polecane posty

Gość MIRBUD Mirosław Kruczyński

Witam. Firma MIRBUD chętnie pomoże Państwu przy odbiorze mieszkania lub budynku. Podczas odbioru wskazujemy wady mieszkania, które są niezgodne z polskimi normami, przepisami techniczno-budowlanymi, a także z umową podpisaną ze sprzedającym. Pozwala to uniknąć w okresie późniejszym dodatkowych kosztów i problemów związanych z wykończeniem. Podczas odbioru sprawdzamy min.: tynki; posadzki; stolarkę okienną i drzwiową; obróbki blacharskie; elementy balkonów; stan ogólny instalacji sanitarnych; stan ogólny instalacji elektrycznych; wysokość pomieszczeń; powierzchnię użytkową. Oferujemy usługi: - kierownik budowy; - inspektor nadzoru inwestorskiego; - przeglądy techniczne obiektów budowlanych (kontrole okresowe) roczne, półroczne i pięcioletnie; - ekspertyzy techniczne, opinie i oceny techniczne obiektów budowlanych; - świadectwa charakterystyki energetycznej; - odbiory budynków i mieszkań; - doradztwo techniczne; - kosztorysy; - legalizacje samowoli budowlanych; - inwentaryzacje; - badania kamerą termowizyjną. W przypadku zainteresowania proszę o kontakt: mgr inż. Mirosław Kruczyński 505-950-412. miroslaw.kruczynski@wp.pl www.mirbud-nadzory.pl Pozytywne opinie znajdą Państwo też na stronie www.kierownikbudowy2.oferteo.pl Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nas interesowało przeprowadzanie kontroli stanu technicznego budynku w dodatku we Wrocławiu, więc pana reklama do nas nie trafiła ;) Jeśli ktoś tak jak ja, potrzebuje nadal specjalisty (no ja już znalazłam ;p) Polecam www.marekbanasiewicz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomiary drgań czy odczyt kamery termowizyjnej to moim zdaniem obowiązkowe rzeczy przed kupnem własnego domu. Warto zadbać o siebie, swoją rodzinę czy miejsce pracy. Ja budując swoją firmę zaopatrzyłem się w ten specjalistyczny u http://www.ects.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o odbiór techniczny mieszkania warto zatrudnić fachowca do tego, sprawdź http://mkrot.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olle

a z wawy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafflaaa
11 minut temu, Gość olle napisał:

a z wawy??

Odezwij się do firmy Megam. Robili taki przegląd u mnie i nie mam żadnych zastrzeżeń. Sprawnie, konkretnie i bezproblemowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×