Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
UczennicaMaga

Zagnieżdżenie zarodka

Polecane posty

Cześć dziewczyny. Dajcie mi małą poradę :) Od 4 lat stosuje plastry EVRA. Do tej pory wszystko było ok. Nic złego się nie działo, miesiączki były o czasie, żadnych plamień. Ogólnie byłam z nich meeega zadowolona (wcześniej brałam tabletki, ale stwierdziłam, że czas przerzucić się na inny rodzaj antykoncepcji, ponieważ jestem chora na niedoczynność tarczycy i nie chciałam przeciążać wątroby kolejnymi lekami). Miałam przyklejony drugi plaster i z moim lubym poszliśmy na całość (środa). Na drugi dzień od stosunku zauważyłam śluz przypominający białko kurzego jajka . Jakoś się tym zbytnio nie przejęłam, zapomniałam o tym. 2 dni później piłam wysokoprocentowy alkohol i rano miałam niesamowite mdłości bez żadnego kaca (mdłości i kac po szalonej nocy to u mnie rzadkość). Żołądek nie przyjął nawet herbaty. Tego dnia (sobota) zmieniłam plaster (ostatni z cyklu). Od poniedziałku mam skurcze i bóle podbrzusza, jestem śpiąca, kręci mi się w głowie i mam zmiany nastroju. Skojarzyłam fakty: śluz mógł być śluzem owulacyjnym, mogło dojść do zapłodnienia, a zmiany nastroju i bóle podbrzusza objawem zagnieżdżania się zarodka. Dodam, że jeszcze nigdy nie miałam podobnych objawów. Strasznie boję się, że mogłam zajść z ciążę. Któraś z Wam miała podobne objawy? Poradźcie coś. Kiedy zrobić test? I czy w ogóle mam się martwić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×