Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michał121212

...

Polecane posty

Gość gość
MałyKsiąże dziś Czyli jesteś lewakiem, Niech zaprowadzają porządek, ale w twoim jelicie co najwyżej zdrajco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wagonów w Iraku ciężarówkami zwozi się sunnitów i strzela im w łeb. Wiesz jak mnie to raduje? Co do wagonów w Iraku ciężarówkami zwozi się sunnitów i strzela im w łeb. Wiesz jak mnie to raduje? Co do wagonów w Iraku ciężarówkami zwozi się sunnitów i strzela im w łeb. Wiesz jak mnie to raduje? Co do wagonów w Iraku ciężarówkami zwozi się sunnitów i strzela im w łeb. Wiesz jak mnie to raduje? Co do wagonów w Iraku ciężarówkami zwozi się sunnitów i strzela im w łeb. Wiesz jak mnie to raduje? Co do wagonów w Iraku ciężarówkami zwozi się sunnitów i strzela im w łeb. Wiesz jak mnie to raduje? Co do wagonów w Iraku ciężarówkami zwozi się sunnitów i strzela im w łeb. Wiesz jak mnie to raduje? Co do wagonów w Iraku ciężarówkami zwozi się sunnitów i strzela im w łeb. Wiesz jak mnie to raduje? Co do wagonów w Iraku ciężarówkami zwozi się sunnitów i strzela im w łeb. Wiesz jak mnie to raduje? Co do wagonów w Iraku ciężarówkami zwozi się sunnitów i strzela im w łeb. Wiesz jak mnie to raduje? Co do wagonów w Iraku ciężarówkami zwozi się sunnitów i strzela im w łeb. Wiesz jak mnie to raduje? Co do wagonów w Iraku ciężarówkami zwozi się sunnitów i strzela im w łeb. Wiesz jak mnie to raduje? Co do wagonów w Iraku ciężarówkami zwozi się sunnitów i strzela im w łeb. Wiesz jak mnie to raduje? Co do wagonów w Iraku ciężarówkami zwozi się sunnitów i strzela im w łeb. Wiesz jak mnie to raduje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I kto tu jest bezużyteczną kupą mięsa jak nie ty MałyKsiąże i twoi wierzący brodacze? I kto tu jest bezużyteczną kupą mięsa jak nie ty MałyKsiąże i twoi wierzący brodacze? I kto tu jest bezużyteczną kupą mięsa jak nie ty MałyKsiąże i twoi wierzący brodacze? I kto tu jest bezużyteczną kupą mięsa jak nie ty MałyKsiąże i twoi wierzący brodacze? I kto tu jest bezużyteczną kupą mięsa jak nie ty MałyKsiąże i twoi wierzący brodacze? I kto tu jest bezużyteczną kupą mięsa jak nie ty MałyKsiąże i twoi wierzący brodacze? I kto tu jest bezużyteczną kupą mięsa jak nie ty MałyKsiąże i twoi wierzący brodacze? I kto tu jest bezużyteczną kupą mięsa jak nie ty MałyKsiąże i twoi wierzący brodacze? I kto tu jest bezużyteczną kupą mięsa jak nie ty MałyKsiąże i twoi wierzący brodacze? I kto tu jest bezużyteczną kupą mięsa jak nie ty MałyKsiąże i twoi wierzący brodacze? I kto tu jest bezużyteczną kupą mięsa jak nie ty MałyKsiąże i twoi wierzący brodacze? I kto tu jest bezużyteczną kupą mięsa jak nie ty MałyKsiąże i twoi wierzący brodacze? I kto tu jest bezużyteczną kupą mięsa jak nie ty MałyKsiąże i twoi wierzący brodacze? I kto tu jest bezużyteczną kupą mięsa jak nie ty MałyKsiąże i twoi wierzący brodacze? I kto tu jest bezużyteczną kupą mięsa jak nie ty MałyKsiąże i twoi wierzący brodacze? I kto tu jest bezużyteczną kupą mięsa jak nie ty MałyKsiąże i twoi wierzący brodacze? I kto tu jest bezużyteczną kupą mięsa jak nie ty MałyKsiąże i twoi wierzący brodacze? I kto tu jest bezużyteczną kupą mięsa jak nie ty MałyKsiąże i twoi wierzący brodacze? I kto tu jest bezużyteczną kupą mięsa jak nie ty MałyKsiąże i twoi wierzący brodacze? I kto tu jest bezużyteczną kupą mięsa jak nie ty MałyKsiąże i twoi wierzący brodacze? I kto tu jest bezużyteczną kupą mięsa jak nie ty MałyKsiąże i twoi wierzący brodacze? I kto tu jest bezużyteczną kupą mięsa jak nie ty MałyKsiąże i twoi wierzący brodacze? I kto tu jest bezużyteczną kupą mięsa jak nie ty MałyKsiąże i twoi wierzący brodacze? I kto tu jest bezużyteczną kupą mięsa jak nie ty MałyKsiąże i twoi wierzący brodacze? I kto tu jest bezużyteczną kupą mięsa jak nie ty MałyKsiąże i twoi wierzący brodacze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słowianin fnw dziś poczekaj jeszcze trochę a zniszczą zdemoralizowaną Europę, żuj na naszym kontynencie jest ich kilka milionów a oni w d***e mają zachodni styl życia i rozmnażają się w takim tempie, że za parę lat demokratycznie wprowadzą Szariat. A ty spamujesz z bezsilności, bo wiesz, że wy, zdemoralizowani ludzie przegraliście. Zachód niema szans, bo ludzie zgnuśnieli a i pod względem ekonomicznym Europa to trup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wagonów w Iraku ciężarówkami zwozi się sunnitów i strzela im w łeb. Wiesz jak mnie to raduje? Co do wagonów w Iraku ciężarówkami zwozi się sunnitów i strzela im w łeb. Wiesz jak mnie to raduje? Co do wagonów w Iraku ciężarówkami zwozi się sunnitów i strzela im w łeb. Wiesz jak mnie to raduje? Co do wagonów w Iraku ciężarówkami zwozi się sunnitów i strzela im w łeb. Wiesz jak mnie to raduje? Co do wagonów w Iraku ciężarówkami zwozi się sunnitów i strzela im w łeb. Wiesz jak mnie to raduje? Co do wagonów w Iraku ciężarówkami zwozi się sunnitów i strzela im w łeb. Wiesz jak mnie to raduje? Co do wagonów w Iraku ciężarówkami zwozi się sunnitów i strzela im w łeb. Wiesz jak mnie to raduje? Co do wagonów w Iraku ciężarówkami zwozi się sunnitów i strzela im w łeb. Wiesz jak mnie to raduje? Co do wagonów w Iraku ciężarówkami zwozi się sunnitów i strzela im w łeb. Wiesz jak mnie to raduje? Co do wagonów w Iraku ciężarówkami zwozi się sunnitów i strzela im w łeb. Wiesz jak mnie to raduje? Co do wagonów w Iraku ciężarówkami zwozi się sunnitów i strzela im w łeb. Wiesz jak mnie to raduje? Co do wagonów w Iraku ciężarówkami zwozi się sunnitów i strzela im w łeb. Wiesz jak mnie to raduje? Co do wagonów w Iraku ciężarówkami zwozi się sunnitów i strzela im w łeb. Wiesz jak mnie to raduje? Co do wagonów w Iraku ciężarówkami zwozi się sunnitów i strzela im w łeb. Wiesz jak mnie to raduje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc kto jest tą bezużyteczną kupą mięsa jak nie ty MałyKsiąże i twoi bracia brodacze wierzący w kozodymacza? Jak Europa przejrzy na oczy to wszystkich wyśle z powrotem na pustynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic ci to nie da MałyKsiąze czy jesteś sunnitą czy szyitą. Bo kim byś nie był druga strona potraktuje cię jak świnie do odstrzału. I to mnie bawi i raduje bo ja wygrałem w logice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Mulisz się, bo lewak sprowadza ich, bo jest głupi a ja z zupełnie innego powodu. Z powodu moralnej odnowy Europy. A z ciebie taki prawicowiec jak z koziej d**y trąba, przecież prawicowcy z definicji powinni kierować się moralnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic ci to nie da MałyKsiąze czy jesteś sunnitą czy szyitą. Bo kim byś nie był druga strona potraktuje cię jak świnie do odstrzału. I to mnie bawi i raduje bo ja wygrałem w logice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Europa przejrzy na oczy to wszystkich wyśle z powrotem na pustynie. x x x x Ale ty jesteś naiwny. Jak się rozmnożą i będzie ich kilkadziesiąt milionów to jak ich wypędzisz. Na to już za późno. EUROPA PRZEGRAŁA JEJ KONIEC JEST BLISKI Pogódź się z tym. Nic już nie zmienisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słowianin fnw dziś Wykazujesz się wręcz lewacką naiwnością. EUROPA JEST SKOŃCZONA. Koniec gry. Ps Jak chcesz wklejać te teksty to proszę bardzo, tylko pamiętaj,że się ośmieszasz, możesz się zemną nie zgadzać, ale ja przynajmniej używam jakichś argumentów w przeciwieństwie do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam że argumenty których używają Irakijczycy wobec sunnitów są bardzo przekonujące. My też takich użyjemy wobec tych brodaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały Książe chciałbyś abym wysłał cię do twojego brodacza w chmurach osobiście? Może kiedyś przyjdą takie czasy że to ty będziesz wybiegał z tych ciężarówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MałyKsiąże dziś Czyli jesteś lewakiem! Lewaki też gadają o moralności! Do tego jesteś zdrajcą Narodu, bo chcesz ich tu sprowadzać! Pakuj manatki i jedź do swoich przyjaciół!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słowianin fnw dziś To już nie jest zarodek, tylko potężna siła, która Zniszczy Europę. Gdyby Europejczycy postępowali zgodnie ze wskazówkami moralnymi to Islamiści by się nas nie czepiali. Tą wojnę z nimi rozpoczęły Stany Zjednoczone Ameryki, która przoduje w zdegenerowaniu moralnym. Oni nie mają za co nas szanować. Nasze kobiety zdradzają, puszczają się, rodzą nieślubne dzieci i dokonują aborcji. Nie zastanawia cię, że taka sytuacja jest opisana w Starym Testamencie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słowianin fnw dziś Nie wygrałeś w logicznym myśleniu, ponieważ i tak wszystkich nie wybiją, więc szansa, że trafi na mnie jest bardzo mała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słowianin fnw dziś A ja szanuje kobiety, które uprawiają seks wyłącznie po ślubie i takiej kobiety NIGDY nie skrzywdzę. Co się zaś tyczy twojego pytania to NIE! Nie przyłącze się do żadnej ze szkół Prawa Szariatu, ponieważ jak już pisałem jestem Mozaistą. Przykro mi to pisać, naprawdę przykro, ale przygotuj się na inwazję. Europa ma to na co sama zapracowała. Ja też bym wolał żeby oni tu nie przychodzili, bo np. gwałcą a moja religia każe za gwałt ukamienowaniem, ale oni są jedyną opcją, która może zaprowadzić moralny porządek. Jak to zrobią, to nie będzie islamskiej świętej wojny, tylko normalny Islam z prawem Szariatu, które nie jest złe z mojego punktu widzenia, bo moja i ich religia są podobne. Ps Przeczytałem początek Koranu i tam jest nawiązanie do Mozaizmu w pozytywny sposób, bo Koran mówi o Izraelitach, którzy sprzeniewierzyli się Prawu Mojżeszowemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MałyKsiąże dziś A ty się przygotuj że któryś przyjdzie i przeorze ci cewę i jelito zwyrolu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×