Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jason donowan ktoś pamięta? Pomocy!

Polecane posty

Gość gość

Witam, moja mama gdy miała naście lat kupiła sobie kasetę wykonawcy z tytułu. Jej tato, wkurzyl się na nią bo miała iść coś tam zrobi na podwórku, ale jej mama poprosiła żeby posprzatala w domu a ona zrobi to coś tam innego. Mój dziadek się wkurzyl widząc że jego żona robi to co powinna moja mama więc zniszczyl jej te kasetę. Dla mamy była ważna, a nie zdążyła jej nawet przesłuchać. Chciałabym jej kupić te kasete na urodziny. Wiem że już minęło kupę lat a mamie już nie zależy, ale to napewno będzie mile :) mama kończy w tym roku 40 lat, próbowałam wypytac co to za kaseta ale mówiła tylko ze pamięta że miały być tam te dwie piosenki : Jason donowan I Kylie minogue -especially for you I druga to Jason donowan -sealed with a kiss. Nie chciałam więcej pytać bo to dziwne że przez tyle lat się nie interesowalam a teraz nagle tak. Bardzo proszę o pomoc jaka to nazwa "albumu"? Czy kasety? Nie wiem dokładnie jak to wtedy było. I ew. Gdzie mogę taka kasetę kupić. Będę wdzięczna za pomoc, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukaj kasety lub płyty pod tytułem Jason Donovan - Ten good reasons . polecam szukać na allegro , amazon lub Discogs . Może być drogo bo album jest unikatem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za odpowiedź :) na tej kasecie będą też dwa utwory wyżej wymienione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×