Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Najczęściej wybierane imiona dla dzieci są obecnie infantylne

Polecane posty

Gość gość
dla pana inż Oliwiera T. nie bedzie niczym dziwnym czy tym bardziej specjalnym spotkanie pani mecenas Oliwii B. bo z paroma Oliwkami bawil sie w przedszkolu swoimi czasy....x Oliwia raczej mecenasem nie zostanie, tak jak Kewinek- Brajanek- Allanek i Dżesiczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam Nikole i gdzieś mam to co kto myśli o tym imieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat Lenka- Lena, Amelka- Amelia to pasuje i tu i tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amelia - wada wrodzona, dziecko urodzone bez kończyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat z błedem z założenia. Imię nie może byc infantylne, infantylny moze byc człowiek ( może autorka :) ) ? infantylny ( SJP) 1. «o człowieku dorosłym: zachowujący się jak dziecko; też: świadczący o czyjejś niedojrzałości» 2. «wykazujący w wieku dojrzałym psychiczne cechy infantylizmu»

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy tekst, że Oliwia mecenasem nie zostanie, tak jak Kevin, Brajan, Jessicka i co tam jeszcze:-P To widocznie mało jeszcze widziałaś. Znam lekarza, który ma córkę Jessickę, która studiuje medycynę i przejmie po ojcu przychodnię. Znam Oliwię i znam Nicole, które mają własne kancelarie adwokackie, ba znam ordynatora oddziału chirurgii, który ma córkę- również chirurg, o imieniu Wanessa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kuzynka uczy w prywatnej szkole, tam są wyłącznie dzieci bogatych, ustawionych rodziców... szczerze już nie pamiętam jakie tam były imiona, ale większośc to aż się włos na głowie jeżył. Kuzynka musiała się uczyć jak je poprawnie czytać żeby nie było wpadki. Jakaś Nikola i Jessica na pewno tam były, norma to polskie imiona zmienione na zagraniczne typu Matthew, Victoria a rodzice Polacy... biznesmeni, lekarze itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się bardzo podoba imię Adela, bo tak miała na imię pani w bibliotece, która była dla mnie ideałem urody, charakteru i klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×