Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ona ciagle tak samo mnie kreci

Polecane posty

Gość gośćsilnababka
niby czemu silna osobowosc przeczy fochom i dąsom?ja taka jestem i jak sie obrażam to sponanicznie a nie z premedytacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie dziwi,że ludziom tak szybko ten ogień sie wypala i są znudzeni..dla mnie to jest właśnie dziwne! przecież 2 lata to bardzo krótko, ludzi poznajemy całe życie, a jak sie jest z kimś blisko to namiętność wręcz powinna się powiększać a nie maleć. No, ale ja jestem typową monogamistką i przeważnie odczuwam inaczej niż inni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tamte związki to były najprawdopodobniej dla seksu, podobały ci się te kobiety ale ich nie kochałes teraz kochasz i jest inaczej. Jeśli ludzie się kochają są ze sobą długie lata, przetrwają wszystkie burze, żyć bez siebie nie mogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ja kochasz to poproś ja o rękę. Każda kobieta marzy o tym aby facet którego kocha się jej oświadczył. Okaz jej szacunek żeby nie myślała ze jest tylko do łóżka. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona wie że marzę o tym by była moją żoną. Kiedyś byłem dla niej twardszy, traktowałem mniej czule. Choć kochałem mocno juz wtedy. Ona sie złoscila nieraz. Az w końcu postanowiła odejść. Już w dniu kiedy pokłocila sie ze mną i wywalila mi wszystkie swoje żale, zrozumiałem że żyć bez niej nie moge i nie pozwolę jej odejść. Cisza trwała tydzień, widzieliśmy się wtedy tylko "sluzbowo". Myślałem że oszaleję. Udało mi się odzyskać jej zaufanie i nie jakimiś badylami czy klękaniem. Tylko troską i pokazaniem jaka jest ważna dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jakże Cię drażni me milczenie, Chcesz mnie pytaniem zaskoczyć. Nic nie poradzę, nic nie zmienię, Wszystko powiedzą ci oczy. Spójrz, prosto w oczy spójrz, to miłość. Chcesz miły, chcesz czy nie, to miłość. Niby ktoś oczekiwany, dziwny gość znany-nieznany. Któż to wie, szczęścia los czy serc zawiłość. Spójrz, prosto w oczy spójrz, nie czekaj, Bo chwila ta jak wiatr, ucieka. Już jej nigdy nie dogonisz, nie odnajdziesz nigdy już, Miły mój, prosto w oczy spójrz. Laa lalalaaa~"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Znacie takie przypadki ze cale zycie kobieta jest dla faceta atrakcyjna jako kobieta." - Niestety nie "znamy". Wiązanie "miłości" jedynie z "wieszaniem się", seksem i "całowaniem" jest krótkotrwałą perspektywą bowiem nie ma nic z nią wspólnego. "Atrakcyjność" przemija. Nikt jeszcze na kuli ziemskiej nie stał się "atrakcyjnym" do końca życia. To mit. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie zalezy jak ktos do tej atrakcyjnosci podchodzi. Jesli dla niego/niej atrakcyjnosc to tylko wyglad,cialo i nic wiecej,to wypala sie po paru latach,nie ma zmiluj. Zawsze znajdzie sie cialo mlodsze i ladniejsze. Ale jak ktos za atrakcyjnosc uwaza osobowosc,caloksztalt,ma odwage rozmawiac i poznawac tego drugiego czlowieka cale zycie i jest swiadom,ze cialo sie zmienia,to wowczas mozna pragnac kogos cale zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj dziś - dokładnie tak! Cieszymy się Twoim szczęściem ale dobrze by było, żebyś sobie poszedł i nas nie drażnił, bo nam NIE WSZYSTKIM się układa w zwiazkach. X Sztuka jest cieszyć się cudzym szczęściem nawet gdy nam się nie układa. Co to znaczy że was drażni. Jesteście podli i słabi i tyle w temacie. Wstyd mi za was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor niech się tak nie chwali bo i tak lala go kopnie w dupe prędzej czy później skoro jest taka cudowna i adorowana przez innych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lala może i by kopnęła z tak zwyczajnych powodów ale normalna kobieta? z pewnością NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×