Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

19 letni prawiczek i jego problemy...

Polecane posty

Gość gość

Witam. Mam 19 lat i moje życie to istny koszmar. Mam wiele problemów związanych z kobietami. Jako dzieciak byłem zamknięty w sobie i większość czasu spędzałem sam. Miałem kilku znajomych ale to tyle. Ale po ukończeniu gimnazjum gdzie było mi nawet ok moje życie strasznie się zmieniło. Jako że dojeżdżam do szkoły to nie mam czasu żeby gdzieś wyjść po szkole. No i zależy mi na ocenach a niestety nie przychodzą one mi łatwo. Na dodatek do mojej szkoły chodzi może z 5 dziewczyn na 400 uczniów. Mam problemy z poznaniem kogoś i nie wiem gdzie mam wyjść. Rodzice jak i otoczenie wywierają na mnie presje poznania dziewczyny. Sam bym chciał to zrobić ale nie wiem jak. No i mam jeszcze kompleksy seksualne. Jestem niedoświadczony i wiem jak dziewczyny w moim lub podobnym wieku na to reagują. A na dodatek mój członek nie może dodawać mi pewności siebie bo mierzy 12cm. Nie mam pojęcia jak mogę coś zmienić. Chciałbym żyć jak kiedyś kiedy nie byłem świadomy tego wszystkiego. A teraz czuje się zawsze gorszy no i przykro mi kiedy widzę normalnych rówieśników. Zdaje sobie sprawę że już zawsze będe sam ale chciałbym znaleźć sposób by móc o tym nie myśleć. Bardzo proszę o pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybierasz sie na jakies studia? Ja w LO bylam taka sama jak TY, a na studiach nie moglam opedzic sie od chlopakow i randek, chociaz juz jestem satara dupa kolo 30 to nadal pamietam, ze przejmowalam sie tak jak Ty, jeszcze bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a 12 cm, jak poznasz odpowiednia dziewczyne to bedzie jej zalezalo na Tobie a nie na centymetrach! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 cm to malego masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko niby jak mam kogoś znaleźć? Chodzę do technikum a po jego skończeniu muszę iść do pracy. Wiem że jestem marnym ścierwem i na nic już nie liczę. Gdyba miało już coś się stać to by się stało. Tak jak z innymi w moim wieku. A mydlenie oczu o wielkości penisa jest okropne. To jasne że dziewczyna woli dobry seks jak każdy. No i jak się temu nie dziwie. Skoro nie mam możliwości być dobrym partnerem to chyba leoiej być samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19lateknolife
Czytając to co napisałeś myślałem o sb nawet rozmiar się zgadza, ale w przeciwieństwie do cb to: 1) idę na studia mam nadzieję, że tam poznam choć jednego przyjaciela 2) wierzę w miłość i to, że ktoś na mnie czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Nie porównuj życia kobiety do mężczyzny. Autor będzie sam całe życie. gość wczoraj Kobiety cenią cm bardziej niż osobowość. Takie są realia ddt30 wczoraj Głupszej rady nie słyszałem nigdy. Nie ma już takich kobiet! 19lateknolife wczoraj Miłość nie istnieje. Chłopaku obudź się bo umrzesz samotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19lateknolife
gość dziś to lepiej nie samotnie z kimś kto mnie nie kocha? pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×