Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Usługi wykończeniowe Lniska

Przedsiębiorstwo Budowlane Baranowski Sp. z o. o.

Polecane posty

Gość Usługi wykończeniowe Lniska

Dzień Dobry, wydaje mi się, że zwracam się z dość nietypowym pytaniem. Chciałam zapytać, czy ktoś z Państwa zna firmę PB Baranowski Sp. z o. o. i miał z nią jakieś doświadczenia? Mój mąż został oszukany przez właściciela i chciałam zapytać, czy nie jesteśmy jedynym przypadkiem? Wyglądało to mniej więcej w ten sposób, że mój mąż świadczy usługi wykończeniowe i podpisał z Panem Baranowskim Umowę na remont łazienki, po wykonanej racy właściciel nie rozliczył się według stawki przewidzianej w umowie. Proszę o opinie i z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k_22
Straszna historia. Uczciwie pracujących ludzi się oszukuje. Życzę powodzenia w rozwiązaniu sprawy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firma Remontowo Budowlana
Jestem właścicielem firmy, która świadczy usługi remontowo - budowlane i współpracowałem z Panem Baranowskim. Nie otrzymałem zapłaty za położenie kafelek w kuchni. Kiedy upomniałem się o swoje pieniądze w odpowiedzi właściciel powiedział, że jak wykonam kolejną pracę to zapłaci za całość. Tym razem kładłem kafelki w łazience ale zapłaty ponownie nie otrzymałem. Pan Baranowski nie odbiera ode mnie telefonów i nie mogę się z nim skontaktować. Chciałem iść do sądu ale groził, że zamknie lub sprzeda firmę i nic nie dostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocny pan
moze poszukajcie jego pracownikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PB
Zgadzam się z panem z firmy budowlanej. Byłem w podobnej sytuacji z tym że właściciel spółki kilkakrotnie zmuszał mnie do wykonywania prac po czym proponował jedynie 1/10 należnej kwoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firma remontowa Gdańsk
Mój przypadek to połączenie wszystkich wcześniejszych historii. Wykonywałem wiele robót dla pana Baranowskiego ale za żadną nie otrzymałem wynagrodzenia. Przy każdej próbie odzyskania pieniędzy byłem straszony, że nic nie otrzymam ponieważ właściciel sprzeda spółkę na Ukrainę. Dodatkowo stwierdził, że firma jest zadłużona, a że jest to spółka z o. o. to w żaden sposób nie odzyskam zaległych pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazimierz Zygmunt
Współpracowałem z Panem Baranowskim i po zakończeniu zlecenia właściciel wykazywał usterki, których moim zdaniem nie było, ponieważ wszystko było wykonane zgodnie z zaleceniami. Przedłużało to jedynie termin wypłaty i zwiększało moje koszty. Było to moje jedyne zatrudnienie i moja sytuacja rodzinna znacznie się skomplikowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna_P
Zastanawiałam się właśnie nad skorzystaniem z usług tej firmy, pomogliście mi Państwo podjąć decyzję. Oczywiście rezygnuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przedsiębiorstwo Budowlane
Pan Baranowski również nie rozliczył się z moją firmą za wykonane usługi remontowe. Gdy próbowałem się z nim skontaktować groził, że nic nie zapłaci i zrezygnuje z prowadzenia swojej firmy, bo jest to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pare dni temu podpisalismy umowę z frimą Grunt, ponieważ słyszeliśmy same poztytywne opinie i rzeczywiście byli bardzo profesjonalni na naszym spotkaniu. Mam nadzieję, że efekt też będzie dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×