Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Bieluchna

Kable do domu

Polecane posty

Gość Bieluchna

Wiem, że temat nietypowy, ale skąd brałyście kable przy budowie domu/ogarnianiu mieszkania? Ja się na tym kompletnie nie znam, ale ostatnio musiałam trochę poczytać, bo muszę się przeprowadzić sama, z dziećmi, no i o wszystko zadbać. Lepiej wybierać kable z serwisów aukcyjnych, czy może szukać w sieciówach? A może lepiej przez Internet (sensowną ofertą znalazłam na multikable.pl)? Zależy mi, żeby było tanio, ale też pewnie i bezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Władysław000
Polecam stronę multikable.pl! Sam korzystam za każdym razem jak czegoś potrzebuję, a że uwielbiam majsterkować to naprawiam całej rodzinie jakieś dobre usterki - a rodzinę mam dużą. Zawsze wszystko dostaję na czas plus niskie koszty wysyłki i bardzo dobre zaopatrzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo atrakcyjna jest oferta od http://algrakrol.pl , czyli połączenie jakości, prostoty i dobrej ceny. Rozejrzyj się za kablami z ich oferty na stronie www , może znajdziesz odpowiednie rozwiązanie dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy już kable ogarniesz to jeszcze pomyśl co zrobic, aby nie walaly sie po pokoju tylko były dobrze ukryte - zwiększy to bezpieczeństwo i zminimalizuje ryzyko wywrócenia sie w wyniku potknięcia o kabel. Przydatne myslę, że będą oploty na kable, które dostaniesz w https://porzadekwkablach.pl/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli planujecie zakup kabli do domu i innych elementów potrzebnych do wykonania instalacji elektrycznej to mogę wam polecić hurtownię elektryczną www.elektryczny.pl Znajdziecie tam wszystkie niezbędne elementy potrzebne do wykonania instalacji elektrycznej w bardzo dobrych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli poszukujecie sprawdzonej hurtowni elektrycznej, w której możecie zakupić kable elektryczne w dobrej cenie to polecam wam zgłosić się do firmy www.elektrotek.pl Ich oddziały znajdują się w Opolu, Wrocławiu i Kluczborku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najpierw trzeba sprawdzić, czy dany kabel lub przewód elektryczny nada się do danej instalacji. Mój mąż sprawdza poprawność doboru kabli korzystając z Kalkulatora Elektryka: https://www.kalkulatorelektryka.pl/ Można przez 7 dni korzystać z niego za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×