Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Prezent ślubny

Polecane posty

Gość gość

Witam! Chciałbym zapytać jak to jest z prezentem ślubnym :) Za miesiąc starsza siostra wychodzi za mąż, a ja głowię się, co powinienem zrobić. Mam 18 lat i aktualnie uczę się i trenuje w Krakowie. Ślub odbędzie się w Szczecinie, wiec na drugim koncu Polski. Rodzice miesięcznie "dają mi na zycie" tyle ze ledwo starcza na bilet, wyżywienie i mieszkanie. Podróż oczywiscie bede musiał opłacić sam i raczej nie ma mowy o moich oszczędnościach. W takiej sytuacji zastanawiam się, co zrobic z prezentem ślubnym? Czy jestem uwzględniony razem z rodzicami, czy moze lepiej byłoby jakos wykrzesać prezent od siebie ? Dodam, że wybieram się z osoba towarzysząca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że możesz wykombinować jakiś prezent za niewielką cenę, przecież jeszcze się uczysz, więc jasne, że nie włożysz np. 400 zł w kopertę. Ja, będąc jeszcze studentką (czyli podobna sytuacja) dałam siostrze i szwagrowi zamówiony rysunek - karykaturę :D chłopak, który rysował moim zdaniem ma talent i sama bym się ucieszyła z takiego prezentu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrym pomysłem może być dobry ekspres do kawy. Ja kupiłam przyjaciółce ekspres z http://flintespresso.eu/ i naprawdę się ucieszyła. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×