Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

American Business Academy szkoły Beskidzkie

Polecane posty

Gość gość

Co sądzicie o nauce w tej szkole? Jaki poziom? Czy zdobyliście bez problemu zawód po nauce w tej szkole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no mi ta szkoła bardzo pomogła w zdobyciu lepszej pracy i w powiększeniu swoich zarobków. POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś może coś powiedzieć na temat kierunku : zarządzanie w turystyce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co tu mówić :) fajny kierunek, na pewno ciekawy, dowiadujesz się jak można zarządzać jakimś obiektem turystycznym ;) pełna profeska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ceny nie są wysokie, na pewno opłaca się tu studiować, mam znajomych , którzy dużo osiągnęli po zdobyciu umiejętności i wiedzy na tej uczelni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mają fajne, konkretne kierunki, mnie najbardziej urzekła architektura krajobrazu, dzięki której naprawdę rozwinęłam skrzydła i osiągnęłam sukces ;) jeśli chodzi o pracę, to długo jej ne musiałam szukac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dobrze, że w tej szkole zapisy są bez egzaminów wstępnych ,a na dodatek decyduje kolejność zgłoszeń i nie trzeba mieć matury!! :D szkoła rozwojowa, otwarta na potrzeby dzisiejszych, współczesnych młodych ludzi nie trzeba mieć matury, żeby coś osiągnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
studia podyplomowe z tą szkolą to sama przyjemność większość programu on-line, zjazdy nie są rygorystycznie obowiązkowe, więc nie trzeba na nie się zjawiać ogólnie szkoła z tego co wiem otwiera się na nowoczesnośc, dlatego nie ma takich poważnych zasad nauka z tą szkołą to super sprawa, polecam każdemu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam :) szkoła numer jeden jeśli chodzi o nasz kraj naprawde wszystkie politechniki, uniwerki mogą się chować; ) ta uczelnia daje możliwość, a absolwentom szkół policealnych wydają dodatkowo certyfikaty w j. angielskim potwierdzające zdobyte kwalifikacje więc ma się co pokazać na rozmowach kwalifikacyjnych do pracy na przykład wydają wszystkie potrzebne zaświadczenia, wiec nie trzeba się o nic martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się, ta szkoła nie ma sobie rownych fajnie też, że ta szkoła oferuje nauczenia online jestem zadowolona z wyboru pierwszy rok dobiega końca wspaniała przygoda i indywidualne podejście do ucznia elastyczność w nauczaniu jestem zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki kierunek polecacie jeśli chodzi o studia policealne przez internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Życzliwy_pomocnik
Moim zdaniem takie "studia" nie mają sensu, chyba że robisz to tylko dla siebie. Jak studia biznesowe to tylko MBA - te uznawane są na całym świecie. Jak nie możesz wyjechać to zobacz na ranking mba w Polsce - tutaj na prowadzeniu mba w wyższej szkole bankowej, więc nie powinno być problemu z dostępnością jeżeli chodzi o lokalizacje. Moim zdaniem tylko taka droga ma sens, bo takie "business academy" to nawet żal się pochwalić :D Zobacz sobie - http://studiamba.wsb.pl/dlaczego-wsb/lider-rankingow - moim zdaniem szkoda Twojego czasu na coś innego. Jak nie to MBA to zrób jakąś podyplomówkę, ale nie idź na niewiadomego pochodzenia kursy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zdecydowałam się na Promocję zdrowia z dieto profilaktyką i jestem zachwycona kierunkiem ;) zawsze jak coś nie będzie cie pasować możesz zmienic kierunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potwierdzam , ten kierunek jest bardzo ciekawy, nie jest drogi i z pewnością przydatny osobiście wiem, że lepiej bym nie wybrała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile kosztuje ten kierunek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie dokładne info możesz znaleźć na stronie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie polecam ;) kto się uczył ten wie, jakie możliwości daje ta szkoła ;) mi pozwolił zdobyć super pracę w Londynie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo wygodna forma nauki :) każdy pracuje wg własnego harmonogramu logując się we własnym czasie do platformy e-learningu, więc mega pozytyw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem bardzo zadowolona z kierunku : Zarządzanie w zdrowiu publicznym fajny kierunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od października będę się uczyc w tej szkole mam nadzieje, że będe zadowolona tak jak wy bo w sumie kieruję się waszyim opiniami ;) wiec jak coś to będzie na was;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już drugi rok nauki w tej szkole, to dla mnie duża przyjemność! fantastycznie! jestem osobą na wózku inwalidzkim i taka nauka online jak oferują, to dla mnie duży plus! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie :) dla osób niepełnosprawnych, to duży plus cieszę się, że wybrałam właśnie tą szkołę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam!! szkoła na poziomie, która przede wszystkim idzie z duchem czasu, oby tak dalej! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alak7766

Fantastyczna nauka w dobrej cenie.
Dzięki tej szkole mogłam rozwinąc swoje pasje i to bez koniecznośc przyjazdu do szkoły.
Kierunek bardzo mnie się podoba, zarówno jak metoda nauczania.
Jestem zadowolona.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama488

Wybór trafiony!
Szkoła naprawdę wychodzi naprzeciw oczekiwaniom uczniów.
Jestem bardzo zadowolona z wyboru, bo mogę w większości uczyć się online.
Uczę się, rozwijam swoją pasję i równocześnie mogę pracować.
POLECAM!!
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola7

Ta szkoła sprawia, że nauka staje się przyjemnością, a rozwój odbywa się w niekontrolowany sposób.
Jestem pozytywnie zaskoczona efektami nauki
Studia w tej szkole, to coś więcej niż nauka.
To poznawanie siebie i swoich możliwości
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adai88

Fantastyczna opcja dla osób, które poszukują wygodnej i komfortowej nauki w domu.

Szeroki wybór kierunków edukacjnych .

Dobre ceny i indywidualne podejście do ucznia.

Cieszę się, że wybrałam właśnie tą szkołę.8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka8

Jestem pozytywnie zaskoczona poziomem nauczania.

Nie spodziewałam się, że będę mogła uzyskać wiedzę i potrzebne umiejętności nawet siedząc w domu.

Indywidualne podejście do ucznia, liczne zaświadczenia i zniżki, dzięki szkole.

Uważam, że lepiej wybrać nie mogłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama97

jakie macie opinie na temat kierunku : Zarządzanie w zdrowiu publicznym i edukacja zdrowotna ?

fajny wybór?

ciekawe zajęcia?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ama876
Dnia 12.11.2019 o 15:50, Gość kama97 napisał:

jakie macie opinie na temat kierunku : Zarządzanie w zdrowiu publicznym i edukacja zdrowotna ?

fajny wybór?

ciekawe zajęcia?

 

zdecydowanie polecam 😉

kierunek ciekawy, fajne materiały, no i jeśli ktoś się naprawdę tym tematem interesuje, to bedzie zachwycony;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×