Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Poznam samotną kobietę.

Polecane posty

Gość gość
faceci to mendy, klamia az sie kurzy i wez tu zaufaj, tragedia byc z takim w zwiazku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe, jeszcze nie oszalałem :) . Mam nie przydatny starter, dostałem go gdzieś w gratisie. Miałem wyrzucić, ale zanim to zrobię niech się na coś przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzecznieSpiaca
juz myslalam ze cos kombinujesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borys777
I nie jestem w żadnym ZWIĄZKU! !!. Jakbym był to nigdy bym się nie udzielił na forum, jestem cholernie wierny, lojalny, uczciwy, szczery i kochany :-). O wadach może się nie wypowiem ale tworzą równowagę z zaletami :-). W dodatku cholernie przystojny i skromny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzecznieSpiaca
jednak prosilabym o maila autorze, dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja i kombinowanie?, nie moja natura. No więc jak?, odkrywamy tajemnicę swoich imion? Na pv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe czy autor tez jest tak cholernie przystojny :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzecznieSpiaca
Poprosze o maila Dobrej nocy zycze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borys777
No dobra widzę że nie porozumienie popsuło mi szansę na szczęście :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mi oceniać siebie a tym bardziej innych. Autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobrze, skoro nie chcesz abym znał Twój nr. To założę jakiegoś meila i Ci podam Dla mnie przez tel. Byłoby łatwiej, ale rozumiem Cię. Dziś już piszę Ci dobranoc a jutro podam meila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Borys wczoraj 12;10 na 4 stronie : "może tylko aby pani była dojrzałą osobą i w związku tak jak i ja jestem" i Ty nazywasz to nieporozumieniem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GrzecznieSpiaca podaje kontakt, jeśli chcesz to napisz email310879@gmail.com Autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba ucieło końcówkę meila, po kropce ma być "com" autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzecznieSpiaca
Witam Chyba nic nie ucielo bo mail caly jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borys777
Przecież to nie ja pisałem tylko ktoś o nick : "gość " . Ja używam swoje nicka Borys777 do którego mam przypisane hasło i chyba nikt inny nie może już się podszywać. Dalej tam jest napisane że ten ktoś o nicku "gość " udziela odpowiedzi pewnie jakiejś pani która pisze ze niby ja jestem w związku i on odpowiada że nie chodzi o mnie tylko o niego i czy tylko ja mam monopol na pisanie. Nie jestem w żadnym związku! !!. Jestem już jakiś czas po nieudanym związku, cholernie nie udanym. Chciałbym kogoś poznać jeśli to możliwe, nie musi się kończyć zaraz na związku bo to nie tylko odemnie zależy. Jestem singlem. Jeśli dalej jesteś zainteresowana poznaniem blondynko 170 cm wzrostu to będę jutro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj Borys Borys....gdybyś był taki jak piszesz (kochany,uczciwy,wierny itp.) to żadna kobieta nie pozwoliłaby sobie na to by Cię stracić :-O kobiety od takich mężczyzn nie odchodzą.taka prawda. tymczasem polujesz na kobiety po 30ce,kobiety spragnione miłości i ciepła,które przeżyły wiele rozczarowań i zawodów.nie krzywdź ich.poderwij jakąś małolatę po której spłynie jak po kaczce kiedy ją kopniesz w d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Borys coś mi się wydaje, że co byś nie powiedzial, to będzie źle. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm,ciekawe co zrobi blondi ;-) nabierze się na bajeczkę kolejnego lowelasa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borys777
Jakie tutaj są same uprzedzenia. Tragedia z wami:-). Co by żadna kobieta nie zostawiła? , to jak niektóre kobiety źle potrafią ulokować swoje uczucia to i uwierzcie mi ale mężczyzną też się tak zdarza! !!!. I dlaczego od razu lowelasem? , mam chyba prawo próbować? , ludzie których tak szanujecie z pierwszych stron gazet też próbowali , nie napisze kto bo akurat już nie na tym świecie a o nic żyjących mówi się albo dobrze albo wcale. A zresztą tkwijcie sobie w tym swoim maraźmie :-) i następna szansa na szczęście przeszła koło nosa. Pozdrawiam. Kobiety wcale nie są lepsze tylko bardziej się z tym kryją! !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamina 111
Ja mam 174 i jestem brunetką i szczerze powiedziawszy tez mi nie poszło w związku, źle wybrałam. Jestem ciekawa ludzi, zastanawia mnie czy atrakcyjny facet może się udzielać na forum, przeciez bez problemu mógłby znaleźć kogoś w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie właśnie borys,dlaczego nie poszukasz w realu ? skoro jesteś taki przystojny iw ogóle :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamina111
? Właśnie, czy jesteś przystojny, czy masz brzuszek i łysinę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Borys 777 Masz rację. Kobiety i mężczyźni źle lokują swoje uczucia. Odchodzą one i oni. Im więcej tym bagaż doświadczen okazalszy. Probowac trzeba, samotnosc to nie jest dobry stan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borys777
Nie mam łysiny, mam leciutki brzuszek nad którym pracuje a to dlatego że uwielbiam zajadać się słodyczami z dziećmi. Nie mam problemu poznania kogoś w realu , ale z racji że do "realu " mam kilka tys. mil morskich pomyślałem że spróbuję tutaj :-). Zresztą coś mi się wydaje że prędzej tutaj poznam kogoś z kim dzieliłbym wspólną wrażliwość :-). Brunetka 174 wzrostu na początek może załóż sobie stałego nicka i przypisz do niego hasło żeby nie zaszło później nieporozumienie i napisz czy jesteś z Warszawy czy tam okolic, zresztą nie musimy całe życie mieszkać w stolicy, a gdzie? , nad morzem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozytywny facet z ciebie Borys777. Niewielu tu takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamina111
W Twoim przypadku słowo " na stałe " nie istnieje. Mieszkam niedaleko Wa-wy i mam potrzebę być z kimś na stałe. Nie jestem zainteresowana przelotnymi romansami, nie chciałabym też utrudniać sobie życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwrzesien
Faceci nie szukaja ,,baby'', ,,byle kogo'', szukaja kobiety z ktora zycie bedzie przyjemnoscia, ktora ma to ,,cos'', a co to jest?... dla kazdego z nas cos innego .....wariantow prawie nieskonczenie wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kobiety nie szukają "chłopa" żeby se włożył od czasu do czasu :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Borys a ile masz lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×