Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie sypiam z męzem od kiedy urodziłam dziecko uważam ze trochę nie wypada

Polecane posty

Gość gość
"Nie sypiam z męzem od kiedy urodziłam dziecko uważam ze trochę nie wypada" Ja tak samo, tylko, że twoje dziecko ma 15 miesięcy, a moje 15 lat :classic_cool: Po co mi seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A później się dziwić że 75% gwałtów jest dokonywanych przez mężów na żonach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas sex byl dwa razy w tyg do konca ciazy.potem pierwszy raz dwa miesiace po porodzie bo bylam szyta.dziecko nigdy z nami nie spalo.jak byl calkiem malutki i nie potrafil usnac to bralam go na chwile i jak usnal to przekladalam.fakt ze majav dziecko sex rzadziej sie zdarza ale nie ma opcji zebym zamknela sklep :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
porazka takie zwiazki. Widac, ze nie ma w nich milosci. Jak sie kogos kocha, to chce sie przytulic, zasnac razem, spedzic fajnie czas, kochac sie. Ja odeszlam od meza, bo zaczelismy zyc jak wspollokatorzy. Wytrzymalam 7 miesiecy bez sypiania razem (bez zadnej przyczyny), 8 lat zwiazku sie rozwalilo, bo milosc partnerska przelozyla sie na "brat z siostra".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fatalnie..... lepiej zajrzyj do tego sklepu http://wzaufaniu.pl/ kupo sobie jakas bieliznę i jakięs gdzety . A potem sie dziwią że maż mnie zostawił ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To u mnie odwrotnie. Mojego partnera "pierdolnelo" odkad sie dowiedzial ze bedzie ojcem. Tzn. Przesadnie oszalal na punkcie malej. Nastraszyli go sids-mam wstawione lozko do pokoju malej i spie tam od urodzenia malej-niedlugo 5 miesiecy. Juz w ciazy bal sie uprawiac seks-bo gdzies tam cos tam wyczytal ze sperma przyspiesza porod a w ogole toza szybko sie ruszam i je uszkodze. No paranoja. Kilka razy chcialam zainicjowac poczekalam az mala usnie poszlam do naszej sypialni a on zrywa sie na rowne nogi co z mala czy na pewno spi i poszedl sie upewnic mi od razu wszystko siadlo. Orale nie wchodza w gre bo:potem calujesz dziecko. Stwierdzil nawet ze "odkad jest mala, seks nie jest juz najwazniejszy" no ludzie....on nie tylko do mnie tak. Gosciom kaze myc rece przed podejsciem do dziecka. Nie wolno jej pocalowac majac szminke na ustach bo moze uczulic, u lekarza zaplakala jak byla mierzona (zglodniala) wydarl sie po pielegniarce ze wiecej jej nie mierzy bo pewnie jej krzywde zrobila. Wiec u mnie to raczej partner ma pieluchowe zapalenie mozgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś masz faceta c/i/p/e :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty zapewne lubisz macho co czasem w morde strzeli, narobi 5 dzieciakow i zniknie w swiecie a Ty po mopsach i gopsach latasz i szmaty z Caritasu bierzesz dumna ze *****cz polny se pouzywal. Wole taka c**e ale zapewniajaca byt dziecku i opiekujacego sie dzieckiem niz macho co do bzykania jest pierwszy ale do opieki nad dzieckiem zbyt zmeczony po pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty, ale wiesz, że między maczo a cipą jest jeszcze całe mnóstwo normalnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałam dziś 10. 51 Tak jak mówiłam mam libido poniżej zera ale ono jest spowodowane chyba tym ze nasze relacje się popsuly. Sam chciał dziecko a teraz ono jest na mojej głowie, nawet jak się źle czuję to udaje ze nie slyszy i nie pomoże . Tak wiec owszem nie mam juz ochoty sie do niego nawet przytulac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:24 ja pierd.... Wspolczuje :-( moze mu przejdzie...kiedys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się dziwię że przed ciążą to robiłaś. Obrzydliwe - dziecko wyszło tą samą drogąco wchodził penis. Fuuuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
latwo jest kogos obrazac, poki was to nie dotknie. ja nie kochalam sie z mezem odkad dowiedzielismy sie o ciazy - wzgledy zdrowotne. jak urodzilo sie dziecko wszystko zaczelo sie miedzy nami psuc. nagle okazalo sie ze ze zgodnego malzenstwa zrobilo sie dwoje ludzi z zupelnie innym spojrzeniem na rodzicielstwo i rodzine. maz mnie w,k,o,o,r,w,i,a, a ja zapewne jego rowniez. co chwile sie klocimy, zero zrozumienia, zero cierpliwosci. i tak minelo juz 9 miesiecy. nie zapowiada sie zeby bylo inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla facetów którzy są troszkę jeszcze w strachu po atrakcjach porodowych na pobudzenie seskualności podczas stosunku z partnerką po porodzie i po połogu można kupić tą tabletkę http://wzaufaniu.pl/pl/p/MAXXES-NOWOSC-NA-SZYBKA%2C-MOCNA-I-DLUGA-EREKJE-/9614.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×