Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Spóźniający się okres...ciąża czy problemy hormonalne?

Polecane posty

Gość gość

Witam,ostatnią miesiączkę miałam 7 lipca,cykle mam średnio 28-dniowe,choć ostatnio są one 25-dniowe. Kochałam się z mężem 1 sierpnia,więc na dzień przed spodziewanym okresem. Ale już 3dzień czekam i nic.. czy to może być ciąża? Mam problemy hormonalne związane z tarczycą,może to ma coś z tym wspólnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Test robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To napewno nie ciaza, ja się kochałam z facetem tez jakoś parę dni przed miesiaczka i okres spóźnił mi się tydzień, wiec nie ma co panikować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też jestem przekonana,że to nie ciąża...raczej znam swoje ciało,jednak co to może być? wczoraj dostałam jakiegoś napadu złości przez cały dzień,najbardziej ucierpiał na tym mąż. jak wspomniałam,mam problemy tarczycowe,może wyniki mi się popsuły? testu nie robiłam-AUTORKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to dlaczego pytasz czy to nie ciąża skoro uważasz że to niemożliwe? Nie łatwiej zrobić test? A poza tym to skoro okres miałaś mieć 2 sierpnia to jaki 3 dzień czekania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób test i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważam,że na test jest za wcześnie, w końcu seks uprawiałam 2dni temu.. czuję kłucia w podbrzuszu,mam wrażenie jakbym zaraz miała dostać okres,ale nic kompletnie,na wkładce jedynie brązowe plamki.mam ostatnio trochę strsu,a jeszcze to... ostatnio mam bóle stawów i mięśni w związku z hashimoto,więc może atak tej choroby powoduje opóźnienie,może wzrosło mi TSH? 10 mies temu urodziłam dziecko i od pory powrotu okresu,moje miesiączki stały się bardzo obfite i bolesne,z większą niż wczesnieij ilością skrzepów. Dziwne,bo przecież nie mogę zajść w ciążę tuż przed okresem w dni niepłodne,przy tarczycy i karmieniu piersią(wiem,kp nie chroni przed ciążą).jej to był jeden jedyny raz bez zabezpieczenia i takie dziwy..AUTORKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro masz takie objawy to wygląda mi to na zaburzenia związane z tarczycą. Skontaktuj się z lekarzem a nie nakręcaj się bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oby to były problemy hormonalne,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TU AUTORKA- od dwóch dni mam brązowe plamienia z silnymi bólami podbrzusza,takie skurczowe.Dziś natomiast pojawiła się krew,ale skąpe krwawienie..co to może oznaczać? czy poprostu rozkręca się okres dopiero?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do lekarza, a nie jęczeć na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie się okres zaczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do lekarza wybiorę się w przyszłym tygodniu,podejrzewam jakieś zaburzenia hormonalne,tym bardziej przy niedoczynności tarczycy i hashimoto... niepotrzebnie nakręcam się ciążą,tym bardziej,że seks był w dni niepłodne,chyba,że przestawił mi się cykl w co wątpię. Testu nie będę robić,bo mimo wszystko za wcześnie.Dziękuję za odpowiedzi.AUTORKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×