Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

o co może chodzić osobom które nie chcą pokazaćzdjęć ze swojego ślubu(byłam tam)

Polecane posty

Gość gość

Bardzo mnie to już denerwuje bo słuchajcie miałam już 2 takie sytuacje. Dla mnie to jest mega dziwne i niezrozumiałe. Byłam świadkową na ślubie u szwagierki. Po dzień dzisiejszy mimo wielokrotnych zapytań, nie otrzymałam ani jednego zdjęcia nawet w formie elektronicznej, a kiedy pytam, kiedy daję jej pendrive by mi przegrała choć te, na których jestem, mówi że ok a w efekcie minęło już dwa lata i dalej nic. Przypominałam się z 5 razy, więcej nie będę! Druga osoba to samo - do dnia dzisiejszego nie oglądałam zdjęć ze ślubu, na którym byłam i to jako jej przyjaciółka. Gdy pytałam, czy mogę pożyczyć cd ze zdjęciami, rzedła jej mina i mówiła coś tam że kiedy indziej pożyczy LUDZIE o co chodzi? Byłam tam, bawiłam się, to dziwne że chcę obejrzeć fotki? GOście za to płacili, bawili się, chcą powspominać. Jak myślicie z czego wynika tak dziwna i chora, egistyczna postawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest egoistyczna postawa, pewnie obawiają się, że potem wrzucisz te zdjęcia na jakiś portal społecznościowy, a tego pewnie nie chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z postem powyżej. W dzisiejszych czasach wiele osób zupełnie nie szanuje prywatności rodziny, znajomych i też nie udostępniłabym pendriva pełnego zdjęć z wesela wszystkim gościom bo nie mam pewności gdzie te zdjęcia wylądują i kto co z nimi zrobi. Ale pokazanie albumu podczas odwiedzin, przesłanie kilku wybranych zdjęć, minialbumik dla świadków czy bliskiej rodziny jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja chciałam takie wywołane, choć z jedno. Przeceiż nie wrzuciłabym ich nigdzie, bo t zdjęcia papierowe, a skanować to już chyba mieć trzeba coś z głową, by coś takiego wymyślić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:29 wczoraj: g****o a nie wytłumaczenie! jesteśmy cywilizowanymi ludźmi, wystarczyłoby powiedzieć "tylko nie wrzucaj tego nigdzie, bo ja na to nie wyrażam zgody" i by było po krzyku. Poza tym nie wiem w jakich środowiskach się obracacie, ale ja będę mówić za siebie. W moim nie do pomyślenia jest, by ktoś wrzucał prywatne foty z NIE SWOJEGO ślubu na facebook :/ Współczuję wam tackihc krewnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może mieli kiepskiego fotografa i się teraz wstydzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×