Gość gość Napisano Sierpień 3, 2016 O sierpnia zaczęłam się odchudzać, dieta + ćwiczenia. Ktoś ze mną? Ważę 51kg przy 170cm chcę ważyć 44kg. Razem się wspierajmy a na pewno zdobędziemy upragnioną figurę! Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach