Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie są Wasze sposoby (i domowe, i lekarskie) na "walkę" z opryszczką wargową?

Polecane posty

Gość gość

Jakie są Wasze sposoby (i domowe, i lekarskie) na "walkę" z opryszczką wargową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domowych sposobow wymieniac nie chce, bo sa obrzydliwe i nie kazdy bylby gotowy podjac sie takiego "leczenia", ale jesli o leki chodzi, to tylko acyklowir. W masci lub zelu. Jest kilka naprawde dobrych specyfikow na te niefajna przypadlosc. Lekarz lub farmaceuta na pewno dobrze doradzi. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cynk moi drodzy. jesli macie jego niedobory to tez stajecie podatni na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja domowych nie stosuję, wolę już kupić dobry i sprawdzony lek i być pewna jego skuteczności. Takim lekiem jest krem endvir z laktoferyną, który działa od razu po posmarowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Megadawki wit. D3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domowe sposoby nic nie dają albo bardzo długo trwają a ja nie mam na to czasu. Ja zazwyczaj stosuje jakiś żel a do tego tabletki bo są już dostępne bez recepty np Hascovir control. A mają sporą dawkę acyklowiru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
domowe to lepiej nie stosować, ja polecam endvir, u mnie zawsze szybko znika po nim opryszczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziksa

U mnie domowe sposoby się nie sprawdzają, bo mało systematycznie je stosuję. Wolę tabletki heviran, kilka dni i po pęcherzyku. A najlepiej zacząć je stosować przy pierwszych objawach, by nic się nie wybudowało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie w walce z opryszczką, skuteczna okazała się ozonoterapia. Z tym problemem męczyłam się latami, ponieważ opryszczka powracała jak bumerang, teraz jest znacznie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm tego jeszcze nie testowałam, a wiecie gdzie taką ozonoterapię mogę zrobić w katowicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja używam olejku konopnego z Canapharm, bardzo nawilża i przyśpiesza gojenie ran, do tego jest bogaty w witaminy i minerały 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpisz sobie w google ozonoterapia katowice i z pewnością Ci coś wyskoczy, ja tak zrobiłam gdy szukałam miejsca w Sopocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×