Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

sandaly

Polecane posty

nie no takie klompy, ohydne , faktycznie jak dla 50plus, na nogach wyglądają jak by 3 rozmiary większe były, w ogóle kto projektuje męskie sandały, masakra totalne bezguście, naprawdę trzeba się niezle naszukać nad zgrabnymi sandałami meskimi, skoro buty mogą być ladne to czemu sandaly nie, by nie odrazały wyglądem, ja polecam te... http://butyscholl.pl/wygodne-sandaly-scholl-heaven oraz najbardziej wygodne na swiecie http://nikbutik.pl/klapki-sandaly/449-sandaly-meskie-nik-braz.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mega super sandałki - http://amoreshoes.pl/kategoria/sandaly/sandalki-lota Może i dosyć klasyczne, ale przynajmniej założycie je na wiele różnych okazji, nie będą to buty, które będziecie zakładać raz do roku - one super nadają się do tańca/zabawy. Dacie sobie radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz też na nowe kolekcje obuwia ze strony www.BucikSklep.pl często tam zamawiam i jestem zadowolona głównie z jakości wykonania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×