Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

31 tc uraz brzucha

Polecane posty

Gość gość

bardzo sie denerwuje, wczoraj lezalam sobie na łóżku i poprosiłam siostre zeby podała mi półlitrowa butelke wody a ta zamiast podac rzuciła mi ja i w oddatku trafiła prosto w brzuch.... nie wiem co mam robic brzuch nie boli nawet jak go macałam póżniej w tym miejscu to tez nie bolal ale nie wiem co mam myslec czy dziecku napewno nic sie nie stało?? poradzcie cos bo jestem bardzo zdenerwowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodam ze ta butelka byla pelna i trafila akurat w to miejsce gdzie zawsze czuje ruchy dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w takim przypadku wybierz sie do ginekologa na kontrolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajną masz siostrę... A czujesz normalnie ruchy? Na twoim miejscu pojevhalabym do lekarza, albo chociaz zadzwonila i ppwiedziala o wszystkim i spytala czy isc do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko pewnie nawet nie poczuło. Macica oraz wody plodowe je chronią, nie był to upadek i jeżeli nic cie nie boli nie ma sensu panikowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ruchy dziecka czuje i nic mnie ne boli, moj ginekolog jest teraz na urlopie a wizyte mam za tydzien nie wiem czy mam czekac czy wybrac sie do kogos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak szczerze to sama sobie odpowiedz czy czujesz potrzebę wizyty czy też nie? Ja sama wolałabym w takiej sytuacji skontaktować się jednak ze specjalistą niż się martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×