Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

32tc i waga maluszka

Polecane posty

Gość gość

Witajcie. Jestem obecnie w 33tc i w tamtym tyg mialam usg gdzie wyszlo ze maluszek ma 1600g a wiek ciazy wg rozmiarow to okolo 30-31tc. Lekarz powiedzial ze poki co jie ma sie czym martwic bo wszystko jest w porzadku a maluszek moze poprostu bedzie maly. Jak u waszych maluszkow bylo z waga w tym tc? Mimo wszystko sie martwie bo starsze dziecko na tym etapie mialo 2200g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po pierwsze i najwazniejsze usg moze sie mylic i czesto sie myli, a po drugie moze byc dzieciatko faktycznie mniejsze od pierwszego a to nic zlego. Najwzniejsze byc pod opieka lekarza, skoro lekarz nic zlego nie widzi nie ma sie co martwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak lek mówi że wszystko ok to się nie martw. Będzie drobny dzieciaczek pewnie, ale przecież to nie powód do zmartwień. Mój w 32tc miał już 2,5kg a ur. 3,8kg. Jakby ważył tyle co twój to bym się nie martwila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn w 33tc ważył 1700g .Urodził się w dniu terminu z wagą 3040g .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn w 32 tyg wg usg ważył 2400, poród w 38 tyg waga 4160.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko w 30+6 ważyło 1891g wg usg Fl 60 mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaaa, to jeszcze ja, od synka 4160. Tuż przed porodem, podczas badania, lekarz w szpitalu(nie mój prowadzący) ocenił wagę na 3200, no mówi max 3500. A za godzinę synek 4160. Także z tą oceną wagi to tak orientacyjnie raczej pod uwagę brać. Zależy jaki sprzęt usg i jaki lekarz doświadczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×