Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bajaderqa

Jakie telefony są teraz na topie?

Polecane posty

Hej! Właśnie kończy mi się umowa z moim operatorem i zastanawiam się co dalej :D Kto ma teraz jakieś sensowne oferty abonamentowe (najlepiej z telefonem) i jaki sprzęt wybrać tak, żeby wytrwał chociaż do końca umowy? HELP!!! Nie jestem zbyt obeznana w tym temacie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam z T-mobile i jestem zadowolona, ale w sumie gdybym znalazła jakąś lepszą ofertę to nie miałabym problemu z przeniesieniem się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No też właśnie myślałam nad T-mobile. Tylko w sumie nie wiem jak zrobić tak, żeby porównać wszystko na raz- na forach są bardzo podzielne opinie, a nie będę biegać ciągle do salonów. Co robić? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bajaderka naprawdę sądzisz ze nie widać tego ze indikla to twoje drugie konto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SEO-wątek o jakiejś badziewiastej porównywarce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądzę, że ktoś tutaj miał chyba duże doświadczenie z trollami w necie. Szukam pomocy więc zwracam się do forumowiczów, odpowiedzi nie na temat są zbędne, serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santek
Dla mnie i mojej rodziny najlepszym operatorem sieci jest play. Wszyscy jesteśmy na jedną umowę przez co płacimy niewielkie pieniądze i zapewnione najlepsze dla nas warunki ;) A odpowiadając na pytanie dot. telefonów na topie - smartfony - bardzo fajny jest Meizu Note 1, cena jest niewielka, a parametry i działanie na najlepszym poziomie. Telefon mimo tego, że mało znany dostępny na rynku polskim i nawet w play24 jest wykrywany przez co moge sobie konfigurować telefon przez stronę play ! Fazka! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
srajfony, kup sobie taki na korbelke i wymiatasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też stoję przed dylematem ale chyba sieci nie zmienię, chciałam przejśc do play ale nie zaoferowali mi nic co by mnie interesowało, poza tym spłacać potem drogi telefon też nie jest fajnie, może się skuszę na alcatela idol 4s w końcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dam ci telefon za daro znalazlem na smietniku 2 dobre ale musisz pokazać cycki :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na topie są najdroższe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od tego do czego telefonu najczęściej używasz, dla mnie na topie teraz to będzie alcatel ido4s, najlepszy w tej chwil smartfon muzyczny na rynku, w żadnym innym nie znajdziesz tylu bajerów, do tego ma rewelacyjny dźwięk, można nagłośnić małą domóweczkę, do tego dostajesz gratis w zestawie gogle vr, wypasione, porządne słuchawki JBL; plastikowe plecki, folię na wyświetlacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kara00
X Pro teraz wyszedł i wg mnie to bardzo ciekawa propozycja w fajnej cenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szakirraa
Jeśli chodzi o telefony to zdania w tej kwestii są bardzo różne. I to chyba dobrze, bo to znaczy, że większość z nich jest dobrej jakości. Ja osobiście mam telefon Samsunga, więc i tę markę chciałbym ci polecić. Dlaczego? Jest to telefon niezawodny, bateria dobrze trzyma, zdjęcia są dobrej jakości, więc ma wszystko, czego zwykle wymagamy od telefonów. Ambasador Marki Samsung.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GoClever uznana marka na całym świecie przewyższa nawet Apple

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×