Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

LP JEST FACETEM CZY KOBIETĄ W KONCU? BO NIE CZAJĘ

Polecane posty

Gość gość

powiedzcie mi czy LP (piosenka z radia "lost on you") to facet czy baba? raz pisza ze to facet, raz ze kobieta..patrzac na zdjecia czlowiek glupieje, jak rysy i ubior meski, raz damski, co jest? pytam bez zlosliwosci, ciekawosc mnie zzera, ps. piosenka cudoooowna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WonderLover.com....? ....Zajrzyj, Sprawdź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest kobieta ale ma włosy jak tarzan i jest płaska jak facet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głos kobiecy , (piękny),ale rysy typowo męskie, ręce , dłonie, brzuch, wszystko, może się nazywać różnie ,ale to facet lub( kobieta uwięziona w ciele faceta). Zdecydowanie to nie lesbijka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WiQusia
Hej wszyscy sie nad tym zastanawiają. Ale podsumowujmy fakty. Spojrz ma kobiecy glos . Trudno jest rozróżnicz czy to facet czy kobieta,ale dziwi mnie to ze jest kobietą i nie ma piersi...Zauwazyliscie?Chyba jest odmianą kobiety. Oczywiscie ja jej tam nie krytykuje bo kazdy ma swoj styl a ona widocznie lubi chodzić jak facet ubrana. Bardzo lubie jej piosenki . Pozdrawiam Cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie jest lesbijką. W długoletnim związku z kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma piękne okrągłe piersi ,ma piękne nogi,wszystko ma takie kobiece.To na pewno kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to ma dzisiaj za znaczenie - jest człowiekiem. W Niemczech uznaje się od niedawna tzw. trzecią płeć - to On może być tą trzecią płcią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobita z wysokim pierwiastkiem męskim, prawdopodobnie lesba, gdyż stylówą wzmacnia ten pierwiastek zamiast go osłabiać. Ja rozumiem że są kobiety ubierające się męsko nie będące lesbijkami ale wtedy intencją ubioru jest pokazać władzę, ruchy pozostają kobiece, jest kobieca fryzura i jest makijaż, a tymczasem ona tu naśladuje ruchy męskie, makijażu nie nosi, a w fryzura jest uniseks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro nie ma piersi no to chyba raczej oczywiste że jest transwestytą. Takie trudne się domyśleć? Ważne że dobrze śpiewa,a jaką ma płeć ,to chyba nikogo w krajach zachodnich nie obchodzi ,bo tam jest pełna tolerancja na te sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vhvngndkjd
Nie wszędzie każdy toleruje, nie wszyscy jesteśmy tka nowomodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest kobietą - ma na imię Laura, a przede wszystkim jest Człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świrwkoszarach
Masakra jak czytam komentarze. LP jest płaska jak decha bo miała zabieg mastektomii. Jest lesbijką ale nie w dlugoletnim związku... Lost on You to utwór ktory napisała po rozstaniu ze swoją wieloletnią partnerką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niech sie realizuje i będzie szczęśliwa .Dopóki muzułmanie nie obejmą władzy w jej kraju :O .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laura przeszła zabieg usunięcia piersi, dość popularny w stanach. Wykonuje się go profilaktycznie, gdy występuje duże prawdopodobieństwo raka piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kobieta, nie jest transem. Ma styl tomboya i jest lesbijką. Zapewne ma dużo hormonów męskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość23
Jeśli kobieta to wstrętna. Jeśli facet to uposledzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze przelaczam jak śpiewa. Strasznie mnie drażni jej głos. I więcej mi nie trzeba. Nie ma znaczenia jak wygląda i jak żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zawsze przelaczam jak śpiewa. Strasznie mnie drażni jej głos. I więcej mi nie trzeba. Nie ma znaczenia jak wygląda i jak żyje. X O i to jest rozsądna wypowiedź. Mi się akurat podobają jej piosenki, ale szanuje twoje zdanie i zgadzam się, że cała reszta nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Putin
Dnia 1.12.2018 o 12:36, Gość gość napisał:

Ja myślę że ona jest facetem zdecydowanie to facet bo widać po wyglądzie

 

Dnia 1.12.2018 o 12:36, Gość gość napisał:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×