Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość slodkasemstamoja

zemsta moja

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Ja nie jestem tak głupia, aby swoje foty wysyłać komuś z kafe :P Więc to Ty masz coś za uszami, boimy się??? Weź Stoperan :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne bo latalay tu zdjecia kobiet facetów nie!!!!!!chyba to o czymś świadczy panowie :classic_cool:autorka niech się nie kompromituje,napije wódki przy sobocie i zachowa resztki rozumu i godności:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kompromitacja? To co chcezz zrobić jest karalne i to ty będziesz miał/a przekichane jeżeli opublikujesz dane tej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kokos narobiłeś w portki? ty masz najwięcej za skórą Diable wcielony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wystarczy, że zaklei oczy i guzik jej zrobicie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli to była intymna znajomość tak bliska, że on się zdołał z Tobą "w najgorszy sposób zabawić", ale nawet foty Twojej nie miał?;) Dobre:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koke ma ładne usta.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie jestem autorką tematu :P Szkoda, że Twoje foty będą latały po forum, oj szkoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Wystarczy, że zaklei oczy i guzik jej zrobicie smiech.gif" Hahaha większej bzdury nie słyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "Wystarczy, że zaklei oczy i guzik jej zrobicie smiech.gif" Hahaha większej bzdury nie słyszałem. x To prawda, pogódź się z tym :) Niedługo zobaczymy Twój słodki ryjek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.28 Ale czemu moje? Ja nawet facetem nie jestem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szczęście zatrzymuję na pamiątkę cały materiał z intymnych znajomości z paniami z erotycznego. Myślę, że nie chciałyby żeby ich ciałka, buzie i intymne zwierzenia zasiliły tematy na f8. Tym bardziej, że każda ma lub miała tutaj niebieskiego nicka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Widocznie jej to zwisa, ale dobrze, że postraszyłeś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.03 ty wklejasz my wkleimy Wilk syty i owca cała Panie zobaczą te Casanowy Jak z koziej dópy trąbka:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś x Rozpowszechnianie wizerunku ma miejsce, jeżeli osobę przedstawioną na zdjęciu da się jednoznacznie zidentyfikować po elementach charakterystycznych tj. twarz, tatuaże, blizny. x "Niedługo zobaczymy Twój słodki ryjek" x Rozczaruję cię, ale nie jestem żadną ze stron w tym konflikcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Koke straszy 16.03 jest na temacie. Boi się że wyjdzie jego kurfiarstwo:D i narzeczona się dowie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To dobrze, szkoda, że nie ma takich obrońców, gdy to kobiety są szantażowane i wrzuca się ich fotki. Dlaczego zatem osoby podejrzane o jakieś przestępstwo mają zakryte tylko oczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie o mnie chodzi.:) Z każdą z pań pozostaję w obustronnej przyjaźni.Kiedy przyszedł czas podziękowaliśmy sobie kulturalnie.Ale materiał zatrzymałem też z sentymentu.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy na kogoś coś ma Jak myślisz dlaczego nicki z "fikcyjnego" opowiadania Wachlarza milczą? Bo Agnieszka zrobiła by to samo co chce zrobić poszkodowana. Coś za coś, tak to działa:-P:-P :-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wątpię żeby Imperium była taka i pokazała zdjęcia.Bzdury, w które nie wierzę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli jednak coś było i oko latało :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To nie o mnie chodzi.usmiech.gif Z każdą z pań pozostaję w obustronnej przyjaźni.Kiedy przyszedł czas podziękowaliśmy sobie kulturalnie.Ale materiał zatrzymałem też z sentymentu. X Otwierasz jotpegi i walisz kapucyna koke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No właśnie nie obchodzi Cię, typowe dla samczyków. Ciekawe dlaczego kobiety, których fotki zostały zamieszczone, nie zrobiły tego samego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może dlatego nie zrobiły tego samego, bo ktoś kto posiadał zdjęcia ich twarzy posiadał również bardziej intymne fotki. Dlatego wolały zignorować niż oglądać potem tutaj swoje nagie zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehehe czyli więcej osób rozpoznalo Koke. W Sopocie już nie jesteś?:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadna normalna baba nie wysyła ciulowi z tego forum nagiego zdjęcia. Kobiet tu jak na lekarstwo, faceci onanisci opanowali forum💤:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd pewność, że jestem Koke :D Aga napisała opowiadania. To co innego niż wklejanie prawdziwej korespondencji i zdjęć. Ten temat to zapewne prowokacja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Może dlatego nie zrobiły tego samego, bo ktoś kto posiadał zdjęcia ich twarzy posiadał również bardziej intymne fotki. Dlatego wolały zignorować niż oglądać potem tutaj swoje nagie zdjęcia Też tak uważam. Jako facet wstydzę się za takich, bo sam nigdy bym tego nie zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Kobiety to jednak naiwniaczki i frajerki :O Naga fota za nagą fotę, tak na przyszłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×