Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Ewa333333

Jaka kosiarka elektryczna

Polecane posty

Znowu jestem na etapie poszukiwania kosiarki elektrycznej, trawnik do 500 m, ma być lekka, zwrotna i szeroko kosić. Może tu mi ktoś podpowie coś z WŁASNEGO doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt z was nie ma trawnika i kosiarki? jak gadka o kasie czy domu, to każda pani na hektarach z milionami na koncie, jak przyjdzie co do czego, to żadna kosiarki nie ma ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z WŁASNEGO doświadczenia nie znoszę kosiarek elektrycznych, dobija mnie ten piertolony przewód łamiący każdy kwiatek, że już nie wspomnę ile razy muszę obchodzić krzewy czy drzewa, chyba że masz goły trawnik jak placek. Dla mnie tylko spalinowa, trochę śmierdzi ale przy okazji nie muszę uważać żeby nie najechać na kabel,a mam 3tys m do koszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok smród, ciężar i odpalanie skutecznie zniechęcają mnie do spalinówki ale dzieki za opinię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa333333
może dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałem przez kilka lat Makite, kupiona na allegro za 3 stówy z groszami. Sprzęt nie do zajechania. Niestety, była za mała na moje 1000m2 i przesiadłem się na spalinówke, tu juź nie patrzyłem na markę i wziąłem NAC. Jakąkolwiek kosiarę weźmiesz, wybieraj największą i z pojemnym koszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogę największej, bo jest za ciężka i niezwrotna przez to chce możliwie dużą i możliwie lekką Makita ma dobre recenzje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobacz sobie kosiarkę, mocny silnik 1400 W. Mam taki model i koszę nią działkę o wielkości około 700 m2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
elektryczna jest dobra na małe trawniki, tak do 5 arów. Przewód nie jest problemem jeśli manewruje się z głową. Ale wiadomo, spalinowa jest pod tym względem wygodniejsza. Jest też znacznie mocniejsza od elektrycznej ale i co najmniej 3 x droższa. z elektrycznych bosch makita agroma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwykła kosiarka z hipermarketu za 150 zł z silnikiem 1300 watt wystarczy, jest cicha lekki itd. Mam taka już kilka lat i działa bardzo dobrze, a jak sie zepsuje kupie nową. Na cholerę i kosiarka bosch za 600 zł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja kupiłam zwykła z praktikera za 450 1800 W i więcej czasu stoi w serwisie niz na dzialce dlatego pytam o coś, co będzie pracować a nie wypoczywać, kiedy trawa i inne badyle rosną w najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wejdź sobie na allegro, wpisz kosiarka elektryczna i wyszukiwanie od najpopularniejszych, wtedy zobaczysz jakie sa najlepsze kosiarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja taką kosiareczke kupiłem w tym sklepie http://grass.com.pl/. Bardzo dobra cena. Warto zapoznać się z ich oferta bo mają bardzo ciekawą ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa333333
kosiarka już dawno kupiona, ale reklamy lecą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za opinie. No wlasnie aktualnie mam kosiarke elektryczna jednak nie spelnia moich oczekiwan, jest zwyczajnie za slaba. Troche nia pojezdze i te wlot z kosiarki do kosza potrafi sie zatkac co jest bardzo uciazliwe. Gdyby nie to to pewnie caly proces zajalby mi polowe tego czasu. Do tego jak sobie pomysle o tym ciaglym pamietaniu o przewodzie zasilania to mnie po prostu szlag trafia. Wiecie, tutaj chodzi bardzie o koszenie trawy na okolo mojego domu, czyli taka do 10 cm powiedzmy - dosc gesta. Przegladalam kilka ofert w roznych sklepach .. wstepnie dobrze z wygladu prezentuje sie ta Stiga: https://www.sklepogrodniczy.pl/kosiarki-i-kosy/kosiarki/kosiarki-akumulatorowe/ W niej z tego co widze jest o wiele lepiej zaprojektowany kosz oraz ten wlot jest sporo szerszy co powinno rozwiazac jeden z wymienionych problemow. Moze ktos wypowie sie jak to bedzie wygladalo z moca .. mozna niby zamowic przez internet i oddac w ciagu 14 dni ale nie chce kombinowac. Najciekawsza jest dla mnie kwestia baterii .. nie wiem czego sie spodziewac i jak moga sie zachowac po ilus tam naladowianiach w ciagu czasu eksploatacji. Bede wdzieczna za wskazowki lub inne propozycje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niepodważalnie najlepsze sa jednak e od nich www.kerpol-karcher.pl. Mam długie lata, nic złego się z nią nie dzieje. To dobrze wydane pieniądze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne kosiarki mają na stronie wasserman.eu, my z męzem kupilśmy tam nasza spalinową ktora nam się fajnie sprawdza a i cena była calkiem zachęcająca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akumulatorowa tez fajna opcja nie ma kabla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrczka

No dla mnie akumulatorowa ryobi to sztos! Brak kabla to taka ulga, bo nie chodzi już o niewygodę, tylko ja ciągle stresowałam się, że go przejadę i zrobię zwarcie w całym domu. No i kobiety docenią to, że kosiarka jest kompaktowa i lekka, więc koszenie w końcu może być przyjemnością.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikowa

Też uważam , że jak kosiarka elektryczna, to tylko na akumulator i ryobi to rozsądny wybór. Mam taką od tygodnia i naprawdę dobrze się nią pracuje. Mój trawnik nie jest ogromny, ale dość pokręcony, więc brak kabla bardzo mocno ułatwia koszenie. Poza tym mąż ma inne narzędzia ryobi, które działają na baterie, które pasują też do kosiarki, więc jak się jedna wyczerpie, to można podmienić :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leoko

jeśli to komuś pomoże, to ja swojej ryobi OLM1833B używam już od początku sezonu, więc kilka razy było koszone.plusy:jest mega lekka i zwrotna, więc można kosić różne powierzchnie trawnikówma funkcję mulczowania, co poprawia kondycję trawnikabateria u mnie spokojnie wystarcza na trzy, a czasem 4 koszenia.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fako

Tak się składa, że mam taki sam model i zgadzam sie, że to bardzo przyjemne urządzenie. Noe wiem tylko czy w jej przypadku zwrotność, to taka ważna kwestia, ale rzeczywiście bardzo dobrze się prowadzi i ogólnie pracuje nią przyjemnie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×