Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Obiad od Marty

Polecane posty

Gość gość

Marto ugotuj mi dobry obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam na imię Marta i chodzę w balerinkach. Zaczynam się bać. Powiedz coś więcej o Twojej Marcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bój się,na pewno o ciebie nie chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zeszłym roku, budziłem się przy pięknej Marcie :), gotującej wspaniałe obiady :). To se już ne wrati :(. Ps. Nadal uważam, że Marty, to najwspanialsze kobiety, na ziemskiej kuli :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostałeś kopa w dupę i se ne wrati.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. To raczej ja, wygnałem ją ze swojego życia, bo uważałem, że przy mnie, nie czeka ją nic dobrego, w dalszej perspektywie :(. A potem nie walczyłem, by wróciła :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj W zeszłym roku, budziłem się przy pięknej Marcie usmiech.gif , gotującej wspaniałe obiady usmiech.gif . To se już ne wrati smutas.gif . Ps. Nadal uważam, że Marty, to najwspanialsze kobiety, na ziemskiej kuli smiech.gif . x x tyle piszesz o kulinariach, ze przeczytalam "Marty robią najwspanialsze kotlety" :D x Martha piekne imie, tak jak Aretha x no to jestes pissda i dupa wolowa uzalajaca sie nad swoim losem, nie umiejaca nim pokierowac ble, nie lubie takich ciapków. no teraz rycz na forach - of kors wiem ze to jest zmyslony projekt na potrzeby kafe - posty pisane za 1gr - cos jak w stylu "Marlenko mojego życia" czy "Isabello, nakarmiłaś już kurczaczki?" x x myślałeś pokurczu, że nie pamiętam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×