Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mam problem kobiety po 30tce

Polecane posty

Gość gość

Mieszkam z facetem od jakiegoś czasu jesteśmy 5lat razem a on mi dzisiaj wyskoczył z tekstem ze nie chce mieć dzieci na 99% zapytałam się go ze przecież cały ten czas mówił wyobraża sobie mnie jako jego żonę i matkę swoich dzieci a teraz raptem zmienił zdanie. Odpowiedział mi tak ze każdy ma prawo zmienić zdanie i ze teraz widzi jak znajomi mają dzieci jakie to trudne i odpowiedzialne i ze to nie dla niego. Mówi ze z reszta ja nie mam za bardzo czasu bo zegar mi tyka a on może i za 10 lat. Przemilczalam to bo nie wiedziałam co mu powiedzieć on tylko do mnie ze jakoś zobaczymy co wyjdzie. Co mam robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie chcę mieć dzieci. Jaką będą miały przyszłość w tym g.wnianym kraju, skąd za chlebem w kilka lat wyjechało prawie 3 mln ludzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wygląda to dobrze. Pewnie rozważa koniec waszego związku i dlatego "nastraja Cię" żebyś sobie nie obiecywała wspólnej przyszłości. Sorry, ale nie wygląda to dobrze, nie chcę Ci dokopywać, ale mówię to z doświadczenia. Każdy ma prawo zmienić zdanie, ale na ogół nie robi tego bez przyczyny, a dorosły facet to chyba widział wcześniej dzieci i nic szokującego nie mógł ostatnio zobaczyć. Nie poradzę Ci co masz robić, ale spróbuj poruszyć inny temat związany z Waszą przyszłością (np. zaproponuj wspólny zakup jakiejś rzeczy) - jak będzie się wykręcał od choćby słownych zobowiązań - to mam rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest najwazniejsza sprawa w zyciu.jesli nie chce dzieci to ma sie okreslic i ty poszukasz kogos kto chce.zadne zobaczymy,bo cie wpedzi w lata.tak albo nie.koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obecnie mieszkam u znajomej wynajmuje pokój od dłuższego czasu a on chce żebyśmy się znowu wprowadzili razem mówi żebym dala jej wypowiedzenie i nie tyle ile ona chce tylko o miesiąc dłużej bo wtedy będzie więcej czasu na znalezienie lepszego . To trochę dziwne. Bardzo go kocham ale jak mu to mówię to mi nie odpowiada ze tez mnie kocha a kiedyś tak było. Boje się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj dziewczyno, dobrze ci radzę: poproś tę znajomą o jeszcze parę miesięcy albo wynajmij co innego. Nie wiem czemu ten facet się tak ociąga, może ma na oku drugą a nie jest pewien czy tamta go zechce a nawet jak nie ma żadnej drugiej to sprawy nie wyglądają dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasza historia wygląda tak ze kiedyś od niego odeszłam po 2 latach bo nie chciał mieć rodziny. Później się zeszliśmy bo jak powiedział widzi mnie jako swoją żonę i matkę swoich dzieci. Potem czasami zdarzało mu się wahać na ile procent chce dzieci ale zawsze chciał czasami tylko odwlekal ze za rok dwa. A teraz ze od dłuższego czasu nie chce wcale. Dużo naszych znajomych ma teraz dzieci zaprasza nas . Powiedział mi ze widzi ile zachodu to ich kosztuje wychowanie ze juz nie mają dla niego czasu ze wszystko się zmienia. Sam teraz nie wie czy chce taka odpowiedzialność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obydwoje jesteśmy już po 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko to już nie o te dzieci chodzi, tylko o to, czy on w ogóle Ciebie chce. Będziesz ciężko rozczarowana, kiedy któregoś dnia się dowiesz, że znów zmienił zdanie i dzieci chce ale z tą Kryśką z naprzeciwka. Lepiej przemyśl sprawę swojej przyszłości i macierzyństwa ale bez tego pana. I w sumie to ciesz się, że zmienił zdanie zanim jeszcze dzieci mieliście a nie po fakcie, bo i tak bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dlaczego nie chce ze mną czemu tak uważasz po czym? Bo nie rozumiem. Nie wiesz jak bardzo był w depresji jak od niego odeszłam ze byłam miłością jego życia ze zdał sobie po tym sprawę a teraz? Nie rozumiem jego zachowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerost tresci nad forma
gość jest szczery a ty jeszcze narzekasz :D jak wiekszosc kobiet masz problem ze zrozumieniem tego ze chcesz go zmusic do czegos czego on nie chce. wiekszosc chce zmusic do slubu zazwyczj :D ty do dzieci. wszystkie kolezanki maja i ty tez chcesz dziecko zgadlem :D ? gosc mysli racjonalnie ze to masa problemow. ma prawo nie chceic kazdy jest panem wlasnego zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie tak bo ja zawsze chciałam mieć dzieci dlatego od niego odeszłam wtedy bo on nie chciał . To nie tak ze wszyscy maja to i ja chce. Chce bo nie wyobrażam sobie życia bez posiadania rodziny a teraz mam 34 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakbyś miała tak szczerze ocenić czy w ostatnim czasie coraz bardziej nie widać w twoim wyglądzie zęba czasu? Jesteś w takim wieku gdzie zmarszczki, siwe włosy, zmiany w skórze są coraz bardziej widoczne. Może tak jak ktoś wyżej napisał ta deklaracja z dzieckiem to tylko wstęp do rzucania wkrótce na rzecz wymiany na nowy, młodszy (nie starzejący się jeszcze) model. Najwięcej zdrad jest właśnie po 30 i to głównie dlatego bo partner przestaje być atrakcyjny z powodu zmian w wyglądzie z wiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do wyglądu to zawsze wyglądałam na 25 i tyle mi nawet teraz dają .nie mam żadnych jeszcze zmarszczek niczego nie używam bo nie musze i należę do raczej ładnych rzucający się w oczy babek wiec na pewno nie o to chodzi. Napisał mi ze jak nie znajdziemy czegoś na czas to zawsze mogę wynająć jeszcze raz ten pokój nosz kurnaa myślę że może wpadka z nim by wszystko załatwiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak piszesz, że wyglądasz na 25 tzn że niestety nie potrafisz tego obiektywnie ocenić, ale to jest epidemia na całej kafeterii z tym zaniżaniem sobie wieku o 10 lat także nie drążmy tego wątku. On raczej szuka sobie/ma na oku kogoś innego, a sam fakt, że powiedział, że on ma jeszcze 10 lat na decyzje na dziecko może potwierdzać moje przypuszczenia, że szuka młodszej laski bo ona da mu to 10 lat do namysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba masz rację tak mogę zinterpretować jego słowa z tymi 10cioma latami fakt faktem że wyglądam na o wiele młodsza i z tym nie przesadzam ale nie w tym rzecz. Widzę że on uświadomił sobie ze się starzeje ze pora na inne życie nie tylko imprezki i go to przestraszył wymyślił sobie ze on jeszcze może ze mu zegar nie tyka ze jego stać skoro nie jest gotowy to może z młodsza będzie miał wystarczająco dużo czasu żeby jeszcze poszaleć a potem dorosnąć . Tylko co ka msm robić spać nie mogę mecze się kochamy się on jest miłością mojego życia zawsze był i to samo mówił o mnie tylko teraz to tak wszystko wyszło ze eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba masz rację tak mogę zinterpretować jego słowa z tymi 10cioma latami fakt faktem że wyglądam na o wiele młodsza i z tym nie przesadzam ale nie w tym rzecz. Widzę że on uświadomił sobie ze się starzeje ze pora na inne życie nie tylko imprezki i go to przestraszył wymyślił sobie ze on jeszcze może ze mu zegar nie tyka ze jego stać skoro nie jest gotowy to może z młodsza będzie miał wystarczająco dużo czasu żeby jeszcze poszaleć a potem dorosnąć . Tylko co ka msm robić spać nie mogę mecze się kochamy się on jest miłością mojego życia zawsze był i to samo mówił o mnie tylko teraz to tak wszystko wyszło ze eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba masz rację tak mogę zinterpretować jego słowa z tymi 10cioma latami fakt faktem że wyglądam na o wiele młodsza i z tym nie przesadzam ale nie w tym rzecz. Widzę że on uświadomił sobie ze się starzeje ze pora na inne życie nie tylko imprezki i go to przestraszył wymyślił sobie ze on jeszcze może ze mu zegar nie tyka ze jego stać skoro nie jest gotowy to może z młodsza będzie miał wystarczająco dużo czasu żeby jeszcze poszaleć a potem dorosnąć . Tylko co ka msm robić spać nie mogę mecze się kochamy się on jest miłością mojego życia zawsze był i to samo mówił o mnie tylko teraz to tak wszystko wyszło ze eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba masz rację tak mogę zinterpretować jego słowa z tymi 10cioma latami fakt faktem że wyglądam na o wiele młodsza i z tym nie przesadzam ale nie w tym rzecz. Widzę że on uświadomił sobie ze się starzeje ze pora na inne życie nie tylko imprezki i go to przestraszył wymyślił sobie ze on jeszcze może ze mu zegar nie tyka ze jego stać skoro nie jest gotowy to może z młodsza będzie miał wystarczająco dużo czasu żeby jeszcze poszaleć a potem dorosnąć . Tylko co ka msm robić spać nie mogę mecze się kochamy się on jest miłością mojego życia zawsze był i to samo mówił o mnie tylko teraz to tak wszystko wyszło ze eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerost tresci nad forma
nosz kurnaa myślę że może wpadka z nim by wszystko załatwiła >>>>jestes bezdennie glupia co potwierdza ten cytat wyzej. na pewno perspektywa wychowywania się bez ojca dla dziecka bedzie super. jestes egoistka i widac ze zmuszasz go do wszystkiego to wyzej udowadnia ze chcesz go ZMUSIC do czegos czego on nie chce jak postawi na swoim to ani jego nie zmusisz ani twoje dzieco zapewne wdzieczne ci nie bedzie ze skazalas go na zycie z egoistyczna mamuska bez ojca. wygladasz na 25 - swoja droga dobry zart :D z reguly najwieksze brzydule najkbardziej podkreslaja jak sa piekne i mlode :D a umysl masz 15 latki ktora mysli zrobie sobie dzidziusia to bedzie ktos kto mnie bedzie zawsze kochal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerost tresci nad forma
zawsze był i to samo mówił o mnie tylko teraz to tak wszystko wyszło ze eh >>>>no i co z tego on ma prawo nie chceic dzieci. chociaz faktycznie to nieco dziwne jesli jestes taka miloscia jak deklraujesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma prawo ale nie ma prawa obiecywać mi ze będę kiedyś mama żebym się nie martwilas jak zajde bo będziemy mieć te 9 miesięcy na zorganizowanie wszystkiego i tego ze zmarnował mi lata ze mówił ze mnie kocha a teraz raptem wszystko runelo wszystko odwrócił kota ogonem i dzięki za rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerost tresci nad forma
pewnie obiecywal bo go bezposrednio lub posrednio zmuszalas. ty nie widzisz ze zmuszasz ludzi do tego czego ty chcesz i tu jest problem. moze juz ma dosc i w koncu powiedzial ze nie chce ja tego nie wiem ale jesli ktos mowi ze nie chce a ty zorganizujesz wpadke to raczej zdania nie zmieni i srednia perspektywe na zycie sobie organizujesz. zreszta twoja zycie twoja sprawa guzik mi do tego ale nie rozumiem takich debilek dlaczego dziecku to robia. bo to klasyczny sposob jak zmusisz faceta do tego czego nie chce. i uprzedzajac zarzuty, nie nie mam dzieci i nikt mnie tak nie potraktowla nigdy i nie bylem takim dzieckiem :D po prostu od zawsze mam klopot ze zrozumieniem bezdennej glupoty i znalem takie osoby wychowane bez rodzica i wiem jak sie to odbija pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiądz to kūrwa i złodziej
takie właśnie są baby, one coś chcą i faceta zmuszają, po co kogoś zmuszać? twoja wina że takiego faceta wybrałaś, a jak macie inne poglądy to rozejść się w innych kierunkach i tyle, po co jakieś wpadki organizować i niszczyć wszystkim życie. Ciąża tyle po 30stce to i tak już spore przegięcie.... musisz się pogodzić z tym że być może NIGDY nie będziesz miała dzieci, zawaliłaś długo sprawe, młodość mineła i traz doopa, DNA nie przekażesz nikomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko urodzić to urodzi do 40 bez problemu, tylko w polskim średniowieczu idiotki myślą, że po 35 to kosmitę urodzą. Ale musisz działać zdecydowanie w miarę szybko, żebyś miała jeszcze jakiś czas na jakiś manewr bo wiadomo z nowo poznanym facetem od razu dziecka sobie nie strzelisz. Przedstaw sprawę jasno, że ty chcesz mieć dziecko i albo zgadza się na 100% albo koniec z wami. Tak stawiając sprawę jesteś fair wobec niego i tym samym wymagasz od niego bycia fair w stosunku do ciebie. Gorzej jak on jest na twoim utrzymaniu albo ma jakieś materialne korzyści z ciągnięcia tego związku to wtedy może nie być szczery i może ciebie zwodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem dlaczego wszyscy się oburzaja dlatego ze czuje instynkt macierzyński ze jestem juz w tym wieku ze czas na to . On mnie zwodzil tle czasu nie wiedziałam że raptem zmienił zdanie dlaczego go bronicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, faceci już tacy są, że się kobietami czasem nudzą i tyle. Nawet nie dlatego, że staro wyglądasz, tylko tak po prostu. To że ileś tam lat temu miał depresję nie znaczy absolutnie nic dzisiaj. Nie mówię, że na pewno tak jest, może się mylimy i facet chce być z Tobą tylko zmienił zdanie co do prokreacji. Tak czy inaczej dzieci z tego nie będzie. Jeśli bardzo zależy Ci na macierzyństwie poszukaj innego kandydata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak tylko gdzie znajdę innego kandydata. Zanim się pobieram przestanę go kochać minie dużo czasu do tego czas żeby kogoś znalesc dotrzeć się czas żeby w końcu podjąć decyzję o dzieciach to bardzo dużo czasu ale czy ja go mam? 34 lata na karku i co teraz wszystko zmarnowane to koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale z tym już lepiej nie będzie, zwłaszcza, że argumentacja jest z dziurki w tyłku. Gdyby np. chodziło o to, że macie niskie zarobki, brak własnego kąta itd. - ale to że zobaczył u znajomych ile to zachodu. :) Przez 30 lat nie poczynił takich obserwacji tylko teraz?? Nie zazdroszczę sytuacji, ale naprawdę powinnaś się cieszyć, że nie zostawił Cię z dzieckiem, bo to o wiele gorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to bycie samej jak nic murowane tylko kota mi brakuje . Tu gdzie mieszkam nie ma mowy żeby znalesc fajnego faceta ten ezemplarz był już ostatni niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×