Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szukam biura rachunkowego Gdynia ii okolice

Polecane posty

Gość gość

Szukam dobrego i sprawdzonego biura rachunkowego w Gdyni ew w okolicy. Ktoś zna jakieś dobre i sprawdzone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eberat
Polecam Ci biuro rachunkowe EFEKTA Pani Ewy Horak. Mają duże doświadczenie w finanasch co niejednokrotnie potwierdzili podczas współpracy ze mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elena87
Pan Maciej Godlewski. Korzystałam z pomocy tego biura na początku działalności zanim firma się rozbudowała. Polecam z czystym sumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam super biuro rachunkowe z okolic www.brbilans.com . Jestem z nimi już od wielu lat i nie mam żadnych zastrzeżeń. Biuro mieści się w miejscowości Kosakowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karilkaa
Na przymorzu w Gdańsku w Starterze mogę polecić biuro rachunkowe Macieja Godlewskiego.Powiedziałabym profesjonalista jakich mało. Podchodzi do problemu szybko i wywiązuje się ze wszystkiego w terminie. Nawet rozliczenia podatkowe w tym roku bardzo szybko zrobił. Bardzo mi też pomógł na początku mojej działalności. Zna się człowiek i warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Księgowość, rachunkowości, itp. Usługi na najwyższym standardzie znajdziesz na www.brbilans.com . Prowadzą nam księgowość od czterech lat, ani razu się nie zawiedliśmy na nich, wszystko terminowo, dobry kontakt, przyjemna współpraca jednym słowem - warto mieć ich na uwadze, bo coraz mniej takich biur, niestety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Księgowy Gdańsk
Ja również polecam Biuro Rachunkowe Maciej Godlewski z Gdańska. W moim przekonaniu bardzo dobre Biuro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna L
W Gdańsku mam sprawdzone biuro MG-Finanse Pana Macieja Godlewskiego. Cały zespół zapewnia naprawdę bardzo wysoką jakość usług. Biuro świadczy usługi w zakresie prowadzenia księgowości, sporządzania deklaracji, zeznań, umów oraz obsługuje kadry i płace. Oferta jak widać jest rozbudowana i w moim przekonaniu naprawdę opłacalna. Gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wioletta_G
Korzystam z usług Biura MG-Finanse Pana Macieja Godlewskiego. Nie mam żadnych zastrzeżeń, bo kontakt jest wspaniały, na wszystkie moje pytanie dostaję szybkie i wyczerpujące odpowiedzi oraz dodam, że wszystko jest w terminach. Nie mogę powiedzieć złego słowa. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

Ja od początku swojej działalności sprawy formalne mojej firmy powierzam Panu Maciejowi Godlewskiemu. Ma on swoje Biuro Rachunkowe MG-Finanse w Gdańsku. Przez tyle lat poznaliśmy się już bardzo dobrze i z ręką na sercu przyznaje, że lepiej trafić nie mogłem. Już nie raz nasłuchałem się od kolegów jak narzekają na swoich księgowych, że albo za drogo, albo nie na czas ale w ogóle całkiem popsuta robota... Ja na szczęście nie mam tego problemu i zawsze odsyłam ich tam, gdzie moim zdaniem jest najlepiej czyli właśnie do Pana Macieja. Gorąco pozdrawiam i z całego serca polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra

Jestem klientką Biura rachunkowego MG-Finanse. Otwarcie mogę przyznać, że cały zespół z Panem Maciejem zapewniają bardzo wysoką jakość usług, nie mogę powiedzieć złego słowa. Prowadzenie księgowości, sporządzanie zeznań, deklaracji i umów, obsługa kadr i płac. A to i tak nie wszystko czym się zajmują. Ja nie mam nic do zarzucenia. Moi znajomi, którzy również korzystają z usług Pana Macieja również są zadowoleni. Sprawdzona, niepodważalna opinia to podstawa. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×