Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość harlka

Maseczka nawilżająca dla skóry dojrzałej

Polecane posty

Gość harlka

Chcę mamie w prezencie kupić jakiś kosmetyk. Myślę, że maseczka nawilżająca będzie dobrym wyborem, tym bardziej, że jej skóra bardzo mocno się przesusza. Mogłybyście mi coś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie będzie. Przypuszczam, że mama jest już w wieku menopauzalnym więc ogromną rolę grają hormony, i ich w kosmetykach też należy szukać (fitohormony, np. genisteina z soi). To raz. Dwa: czy mama zna zasady prawidłowej pielęgnacji? Umie odpowiednio, łagodnie skórę oczyszczać i tonizować czy jak wiele osób z takiego przedziału wiekowego myśli, że do mycia jest mydło a potem wystarczy krem jak się przypomni albo "maseczka"? Jaka jest jej pielęgnacja na co dzień? Po kolei, spisz każdy kosmetyk, wtedy będzie można coś konkretnie doradzić... No i oczywiście ogromne znaczenie ma dieta, która musi być bogata w zdrowe tłuszcze, żeby skóra miała składniki do budowy bariery hydrolipidowej. Jak jest z tym u mamy? Jeśli to wszystko nie jest opanowane to nieprzemyślane kupno czegokolwiek będzie wyrzuceniem pieniedzy za okno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka_1
Ciężko powiedzieć z maseczką bo one są w saszetkach zazwyczaj za kilka złotych, nie wiem czy to odpowiedni prezent. No chyba, że kupisz porządną apteczną powiedzmy z La Roche http://www.laroche-posay.pl/produkty-do-zabieg%C3%B3w-piel%C4%99gnacyjnych/Hydraphase/Hydraphase-Maseczka-24-sztuki-p4158.aspx no to jeszcze ok. Te maseczki są dobre dla wrażliwej skóry czy alergicznej to jakiej Twoja mama nie ma to na pewno jej krzywdy nie zrobi. Ale najlepiej wybierz się z mamą na zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola438
Wiele ciekawych takich masek znajdziesz na pewno z serii kosmetyków Eldan Cosmetics http://www.eldancosmetics.pl/linie-produktow/maski.html . Mają one świetny skład , które pomagają w nawilżeniu, odmłodzeniu i regeneracji. Skóra dojrzała potrzebuje dobrych kosmetyków, aby nie było czekać długo na rezultat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hydro booster bardzo dobrze nawilża, jest także dla cery wrazliwej więc nie podraznia skóry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

świetne są te maseczki dwufazowe z Bielendy Skin Shot. Ja używam tą zieloną nawilżenie i antyoksydacja z algami morskimi i kwasem hialuronowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Efektima na swojej stronie ma fajne maseczki do twarzy - no i są idealne do każdego rodzaju skóry i cery. Polecam ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×