Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gośćut

blisko, coraz bliżej... SKARBIE...

Polecane posty

Gość gość
pcham żeby czytać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
ja... nieszczęśliwy?... skąd ten pomysł Kochanie?... myślę że to szczęście by móc przeżywać to COŚ... a jeszcze mieć możliwość pisania o tym na kafeterii... wow... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszatynka
Właśnie wróciłam z kolorowego, pięknego świata..podziwiałam słoneczko:) Pozdrawiam Cię Ut, obyś pisał prawdę...to COŚ - a może nie ma tego CZEGOŚ!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szatynko nie spotkałaś w tym pięknym świecie czasemmm? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co masz na myśli z tym spotkaniem z czasemmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
czasemm... wychodzi na to że Szatynka jest tu nowa... raczej... skoro Cię nie zna... no, chyba że blefuje... czasemm... dawno Cię nie było Kochanie... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćskarbek
Ut jak mozesz mowić do niej "kochanie"?czy ".czasem "nie pochodzi przypadkiem z komentarza pod wierszem?..mojego w dodatku komentarza?mmm,m Kazdy głupi rozpozna że Marzena też tu jest .Już nie pisze o "cycuszkach"?hmm.dziwne bo z Tobą miałaby o czym pisać ..My nigdy w łózku razem nie bylismy..wy i owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..hmm.... czasemm tutaj zaglądam i czytam...nie wypowiadając się już...Ut...nie jestem Twoim "kochaniem"... kieruj słowa do swojej kochanej :) mów tak do Niej..:) będzie kobiecie miło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszatynka
O! co ja widzę?! Tak, jestem tu od niedawna, zdecydowanie nowa...czasemmm pamiętam Cię lecz słabo. Proszę, napisz coś... Nie wiem czy pamięć mnie nie myli, ale wydaje mi się, że jesteś mężczyzną? Mam rację? Proszę, odezwij się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszatynka
Czasemmm czemu czujesz się taka samotna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
czasemm... nie mogę tak do Niej powiedzieć... w tym znaczeniu... mógłbym jedynie COŚanie... ale, jak ona by wtedy na mnie spojrzała... gdybym się tak do Niej odezwał... no, jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli to COŚ prawdziwego to możesz tak powiedzieć...i może powinieneś tak zrobić aby czuła, że jest kimś ważnym...jeżeli jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...wiem co mówię...tylko wtedy gdy jest ważna..jezeli to zwykłe pożądanie...to nie mów tak do niej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uteczku ten twój ostatni wpis ...jestes małym zagubionym chłopczykiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
wiesz też że to są sytuacje które nie mają dobrego rozwiązania... w każdej opcji ktoś będzie zraniony... więc... minimalizujemy ilość ofiar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20:59 wal się... nie masz pojęcia kim jestem... i próbujesz mnie klasyfikować... równie dobrze dobrze ja mogę Ci napisać że jesteś głupiutką dziewuszką... albo panierowaną pindą... tylko po co... skoro nie mam pojęcia kim jesteś... bez wyrazów szacunku... pan ut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ut...minimalizowanie ofiar jak to nazwałeś...to wygodny wybór...jeśli jej nie darzysz uczuciem odejdź z jej życia...jeśli odwrotnie zrób to co spowoduje, że bedzie czuła się ważna w Twoim zyciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej zranionym i nieszczęśliwym jesteś Ty uczuciowy trupku. To się widzi, słyszy i czuje po Twoich postach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×