Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gośćut

blisko, coraz bliżej... SKARBIE...

Polecane posty

Gość gość
Twój wątek jest nie tylko teatrem jednego aktora lecz również jednego widza. Kameleonie. Zmieniasz tylko barwę i wcielasz się w różne postacie a nawet w gościa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jednak jesteś małym chłopczykiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszatynka
nieprawda. Ut nie jest kameleonem, bo jestem jeszcze np. ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
ależ czasemm... mnie nie ma w Jej życiu... mogęż zatem stracić COŚ czego nie mam... i czego nigdy nie miałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21:11... no tak... ty wiesz wszystko najlepiej... potrafisz ocenić, zinterpretować... przewidzieć i skomentować... alfa i omega... po lądach i oceanach.... wszystko widziała i wszystko wie najlepiej... znajdzie antidotum na wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ut...jeśli jestes w jej myslach a tym bardziej w jej sercu..to jesteś w jej życiu...nawet jeżeli w nim Cię nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd wiesz, że to pisała kobieta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszatynka
już ją straciłeś prawdopodobne ...nie można w nieskończoność z nikim się...ona chyba nie jest taka jak ty...więc pewnie nawet o tobie nie myśli....tylko ty niewiadomo po co się zajmujesz...bo co??? bo gra ci na zmysłach!!! a ty człeku nawet nie umiesz z tym skończyć, tylko męczysz siebie i innych...a ponadto flirtujesz z każdą kobietą. jesteś pożałowania godzien... x zabrzmiało brutalnie? trudno!!! nie znoszę flirciarzy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbardziej wku'rwiają mnie te wpisy typu... jesteś taki... jesteś owaki... podejmujesz się oceny kogoś czegoś o czym nie masz zielonego pojęcia... kimże jesteś żeby oceniać innych... strasznie wielkie wyobrażenie o sobie... mają niektórzy... dlatego wychodzę z tego forum powoli... niewiele osób pisze coś o sobie... o swoich odczuciach, przeżyciach... za to nie brakuje ujadaczek które tylko potrafią napisać... jesteś taki, jesteś sraki... zresztą dwa lata przeszło jak tu piszę... wystarczy... są jeszcze inne sposoby spędzania wolnego czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszatynka
I wspaniale! ogarnij się człowieku!!!!!!!!!!!!!!!!!! i zmień swoje życie, wszyscy są przeciwko tobie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie znoszę przemądrzałych bab... szatynek... napalonych feministek... na to żeby tylko dowalić jakiemuś facetowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszatynka
ja się nawet cieszę!!! że mnie nie znosisz flirciarzu cholerny!!! brak mi słów na ciebie!!! jesteś nieciekawe ziółko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ut. Kim jesteś? I jak Ci na imię? Paulina .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22:04... poje'bało cie... kto jest przeciwko mnie... i w jakim sensie... ktoś kto przeczytał kilka moich wpisów i na tej podstawie mnie ocenia?... jak można tak na poważnie traktować pisanie z osobą której nigdy w życiu się nie widziało... nawet nie wiesz czy jestem kobietą czy facetem... inwalidą bez nogi może jestem... a może bez ręki... ku'rwa ogarnij się... kobieto... dyskutujemy zajadle... z kim??... kim ja dla Ciebie jestem... wpisem na jakimś zasranym forum internetowym... a wczuwasz się jakbyśmy spali w jednym łóżku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszatynka
pokochaj w końcu swoją "żonę" i weź sobie na luz, poukładaj swoje wnętrze, naprawdę nie ma ludzi już ludzi, którzy w nieskończoność tak kołują publikę nie wiadomo czym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szatynko...nie da się kogos pokochać bo ktoś mówi...pokochaj...to nie zakupy w sklepie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszatynka
to po jaką cholerę się "żenił' z kimś tam...czy z czymś tam....Miłość to podobno wierność wyborowi. Do jasnej cholery trójkąty są już niemodne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszatynka
Utek chętnie bym ci wlała! tak wczułam się...ale bardzo negatywnie i nie muszę już tego czytać...będę mądrzejsza od ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
22:14... co to za przesłanie... myślisz że jesteś moim prywatnym terapeutą... wiem kogo mam kochać a kogo nie kochać... jesteś dla mnie forumowym wpisem... i co... mam Cię słuchać kogo mam kochać... czujesz się upoważniona żeby radzić mi w takich kwestiach... przeceniasz chyba wagę Twoich wpisów na tym forum... jesteś dla mnie użytkownikiem o nicku 'szatynka' który g***o wie o mnie i moim życiu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszatynka
tak, wypieraj ze świadomości prawdę...rób to dalej... poznałam cię lepiej niż ci się wydaje...jesteś zerawym zerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cieszę sie Uteczku, że sie w końcu wkurwiłeś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I czego Ty się szatanko tak wściekasz? Okres masz czy co? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22:19... jak można być tak nielogicznym... kto tu pisze o miłości oprócz Ciebie... po jaką cholerę się żenił... no teraz doje'bałaś na całego... nie wiesz?... żeby mieć darmowe dymanie na zawołanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszatynka
22;30 Jeśli cię tak bardzo to interesuje to ci powiem Utku butku, że nie nie mam okresu, ale czas płodny😠 szatan to z ciebie jest niezły, tak z siódmej klasy nie dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nareszcie wyczuwam mężczyznę ... Dobrej nocy Uteczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×