Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Kasiuulka_0120

3 kierunki studiów.

Polecane posty

Gość Kasiuulka_0120

Cześć! Mam do Was pytanie, może ktoś będzie wiedział/interesuje się/ lub sam studiował.. czy można pogodzić studiowanie 3 kierunków? Zastanawiam się, za rok idę na studia i chciałabym od 1szego roku studiować dziennie finanse i rachunkowość, albo ekonomie..( 2 stopnie- lic.i mgr), od 2go- telogie (2 stopnie) też dziennie (slyszalam, ze tj mozliwe) i od 4go (czyli, jak już będę miała licencjat z ekonomii) podyplomowo fotografie (zaocznie). teologia na KULu w Lublinie, a ekonomia/finanse i rach . I fotografia na UMCS w Lb. Jak myślicie- da rade? i za które studia będę musiała płacić? /fotografia to wiem....ale za ktores jeszcze?/ Jeśli chodzi o imprezy, wypady ze znajomymi, to bez problemu moge zrezygnowac.. chlopaka nie mam i sie na to nie zanosi.. nawet nie chce ;P tak żeby nie zwariować to z 2/3h w tyg chciałabym poświęcić na silownie i 2h na kino.. jak myślicie, czy da sie tak funkcjonować? Wiem, że nie będę miała samych 5, ale do ekonomi się najbardziej przyłozę, teologia sie bardzo interesuje i to uwielbiam, ciekawi mnie to, wiec to bedzie przyjemnosc, a fotografia....to jest po prostu pasja, hobby i coś, co kocham <3 Jeśli to będzie do pogodzenia czasowo i wykłady, ćwiczenia i egzaminy nie będą ze sobą bardzo kolidowały, to ja to zrobię! Żeby udowodnic sobie i innym, że można i że się da! A czy wykładowcy na uczelniach będą skłonni czasem pójśc na rękę w takiej sytuacji, czy nie? Można sobie wybierać grupy tak, żeby ułożyç godziny odpowiednio? Że np od 8 do 12 jestem na UMSC, a od 12:10 do 15 na KULu, itp? Pozdrawiam i z góry dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×