Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Własny biznes czy etat

Polecane posty

Gość gość

Czy ktoś z Was ma/mial swój biznes? Pracuje na etacie ale mnie kusi żeby mieć coś swojego. Z drugiej strony boję się ze stracę dużo kasy a biznes stanie się kula u nogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam wolę etat. Kasa pewna i praca tylko 8h dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem własny biznes to świetny pomysł, pod warunkiem, że faktycznie masz w tym rozsądne rozeznanie. Mnie sporo pomogli prawnicy z http://bob.com.pl/ i wszystko idzie dość sprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tipis
Jeśli posiada się naprawdę dobry pomysł na biznes, ma się trochę pieniędzy, wiedzę i doświadczenie w wybranej branży, to ja nie widzę przeszkód. Warto się zdecydować na prowadzenie biznesu, ale w tym wypadku najważniejsza na początku będzie reklama. Trzeba być obecnym w sieci, w social mediach, w katalogach branżowych, na portalach. Dobrym narzędziem marketingowym jest https://serwersms.pl - system umożliwia wysyłkę wiadomości tekstowych, to znacznie ułatwia pracę, poza tym jesteśmy w stałym kontakcie z klientem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Etat w szkole, zgarniam 4900 na rekę co miesiąc i mam miesiąc wakacji. Mąż użera się z własną "firmą" i zarabia niewiele więcej ode mnie (adwokat).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy jaki to biznes. Jak pracujesz na etacie, to masz stałą pensję, można sobie planować wydatki, ogólnie jest stabilniej. Z własną działalnością jest różnie. Wiem po sobie, że np. są miesiące kiedy nie zarabiam praktycznie nic, a mimo to muszę płacić zus i podatki. Ale przychodzi też taki miesiąc, że zarobię tyle, że później za to spokojnie utrzymam się przez następne pół roku. Tak więc są plusy i minusy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja sa plusy i minusy. Ja tez mam swoją firme. Plusy- pracuje z domu, nawet moge leżeć w łóżku i wykonać cześć mojej pracy. Nie mam szefanl na głowie, nie muszę sie z nikim użerać, zarobie wiecej niz na etacie. Minus nie raz praca do nocy, odpowiedzialność, praca w weekendy, mało czasu dla siebie, mało zycia prywatnego bo wszystko kręci sie wokół firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś podpisuję się pod Twoim postem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
etat, ja właśnie zamknęłam moją firmę po kilku latach i z chęcią "odetchnę" teraz na etacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Własny biznes - hoduj krowe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę wszystko ma swoje plusy i minusy. Osobiście uważam jednak, że jeśli ma ktoś predyspozycje do prowadzenia własnej firmy, to jak najbardziej powinien rozważyć założenie własnej firmy. Wiele firm oferuje nawet dogodne warunki współpracy - https://unimetalrecycling.pl/oferta/😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×