Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ona_czarna

Czy w mojej sytuacji mam większe szanse na poczęcie bliźniąt?

Polecane posty

Od zawsze marzyłam o bliźniakach . Nie ma jeszcze ukończonych 25 lat i jeśli zdecyduję się na dziecko to będzie to moja pierwsza ciąża a czytałam, że szanse na bliźniaki rosną kiedy kobieta jest po 30 i nie jest to jej pierwsza ciąża . U mnie w rodzinie nie występowały bliźnięta, ale można powiedzieć, że ja pochodzę z ciąży bliźniaczej . Moja mam długo starała się o dziecko, mnie urodziła mając 37 lat, ale okazało się że była w ciąży bliźniaczej a drugie dziecko "zniknęło" w pierwszym trymestrze . Jeśli chodzi o mojego faceta to jego siostra miała bliźniaki . Słyszałam też, że bliźniaki występują co drugie pokolenie, czyli taka teoria mnie by "dyskwalifikowała" jako matkę bliźniaków . Co o tym sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"okazało się że była w ciąży bliźniaczej a drugie dziecko "zniknęło" w pierwszym trymestrze" Pewnie ją wchłonęłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A doczytalas, ze polowa ciąż na poczatku to ciążę bliźniacze i jeden płód zanika wlasnie w pierwszym trymestrze? Zreszta tu nie ma jasnowidzów i nikt ci nie powie czy bedziesz miala bliźniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do gość 21:57 . Ja nie proszę o jasnowidztwo tylko o odpowiedź na pytanie "czy opisane sytuacja zwiększa szanse ?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ani u mnie ani u mojego męża w rodzinie nie ma blizniakow, pierwsza ciąża w wieku 32 lat i mam wymarzonych 2 chłopaków :-) powodzenia autorko życzę :-) Pamietam jak w 14 tc lekarz ze zdziwieniem powiedział ze to ciąża bliźniacza to aż zaczęłam piszczeć z radości a mój sie popłakał :-) ehh jednym słowem marzenia sie spełniają i Tobie tez tego życzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babyachtebaby
Ja jestem blizniakiem mój dziadek ze strony ojca też był jak moja mama urodziła nas to miała 25 lat i mamy starszego brata i młodszego tak to u mnie wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zjadłaś swjoja siostrę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×